23 Ekim 2014

Aras Kargo Teslim Alan Elemanlar Çok İlgisiz, Dikkatsiz Ve Saygısız!

Aras Kargo Beşyol şubesinde son 1 aydır yeni 2 eleman var ve her seferinde gönderilerimde sorun oluşturuyorlar. Son problem gönderi kodunu belirttiğim ürüne tüm gerekli bilgileri not kağıdına yazarak ürünün üzerine yapıştırdım (tüm ürünlerde bunu yapıyorum).

SanalPazar.com üzerinden sattığımı özellikle belirttim, oysa sitenin verdiği satış kodu vs. herşey yazıyor kağıtta ama arkadaşlar o kadar ilgili ki söylediğim sözlerin birini bile anlamadan max. 5 liraya gidecek ürünü 6.70 TL'ye normal bir şekilde sisteme girmişler. Ben tüm müşterilerime ürünlerinin en fazla 5 TL'ye geleceğini vadediyorum ve müşterim sitenin verdiği satış kodu ile daha ucuz gelmesi için adrese değil şubeye göndermemi istedi.

Ahmet 1.548 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet23 Ekim 2014

    Teşekkür Ederim. Umarım Bu Sorun Ortadan Kalkar.. Sadece Ben Değil Tüm Beşyol Şubesini Kullanan Müşteriler de Gönül Rahatlığı ile Şubenizle Çalışır.. Saygılar

  • Ahmet23 Ekim 2014

    Böyle insanlarla Çalışmak Bu Kadar Büyük Firmayı Lekeliyor ve Müşteri Kaybına Neden Oluyor. Ve Bu Şikayet ile ilgili Eminim ki Bu iki Çalışana Herhangi Bir Yaptırım yada Uyarı Olmayacaktır..

  • Aras Kargo Temsilcisi23 Ekim 2014

    Merhaba; Konu tarafımıza da yansımış olup, kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Gerekli incelemeler yapılarak müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön