07 Mayıs 2013 #1782835

Aras Kargo Terbiyesiz Şube Personeli ve Ürün Gecikmesi!

Konuyla ilgili olarak Turgut reis şubesini aradığımızda uzun süre telefonda bekletildik. Bukadar beklemekten dolayı rahatsız olduğumuzu bildirdiğimizde şubenin erkek çalışanı "telefonu açmayabilirdim, beklemek zorundasınız" gibi tabirle kaba bir konuşma sergiledi. Ardından telefonu bir bayan çalışana verdi. Bayan çalışan durumu izah etmeye fırsat vermeden "ürün teslimatta görünüyor, daha fazla bizi meşgul etmeyin"dedi. neden bukadar geç kalındığını sorduğumuzda "keyfimden göndermedim, var mı diyeceğin, sana hesap mı verecem"tarzında üslupsuz konuşmalarla telefonu masanın üzerine bıraktı ve dakikalarca telefon açık bekledi, ta ki biz kapatana kadar.


Kurumsal firma filan değilsiniz siz!

Zeynep 37 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep07 Mayıs 2013

    Müşteriyle görüştünüz ama hiçbir sonuca bağlamadınız. Özür dilemek yetmiyor bazı durumlarda. Daha sizinle görüşmemiz sona erer ermez başka bir müşteri yine şikayette bulundu. Hiç memnun değiliz hizmetinizden!

  • Aras Kargo Temsilcisi07 Mayıs 2013

    merhaba, müşterimiz ile görüşülerek bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön