27 Kasım 2017
Yorum Yap
#9832047

Aras Kargo Telefonlarımı Kimse Açmıyor!

Aras Kargo, kargo elemanına kapıda nakit olarak verdiğim 250 TL ücreti, dolandırıcılık ihbarıma ve ürünün sahteci firmaya yine Aras Kargo aracılığı ile iadesini talep etmeme rağmen, tarafıma ödememekte ve buna bizzat kendi de iştirak etmektedir. Instagram'da Columbia mont satışı yapıp, sahte ürün yollayan gönderici İnteraktif Lojistik firmasıyla bağlantı kurup iade istememi söyleyerek bu olaya bizzat Aras Kargo da karışmıştır. Tabi ki de sahte firma telefonlarını kimse açmamaktadır. Aras Kargo sadece case açtığını, geri dönüş yapacağını söylese de, ne arayan ne de soran olmamıştır. Kişi başına 250 TL alsalar, siz tahmin edin boyut büyüklüğünü! Karakol dahil her türlü yola başvuracağım.

Melis Melis 298 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Melis20 Aralık 2017

  Bana yapılan hiçbir geri dönüş olmadığı gibi, ödediğim 250 TL'nin de dolandırıcı firmaya verilmesini seyretmek durumunda kaldım. Ne arayan var ne soran, ne de yardımcı olmaya çalışan. Şaka gibiler! Aras Kargo'ya hiçbir mal taşıtmayın, hiçbir şekilde kapıda ödemeli ürün almayın, dolandırıcı firmalarla çalıştığından paranızdan olur benim durumuma düşersiniz! Aras Kargo da kılını bile kıpırdatmaz!

 • Melis05 Aralık 2017

  Ne teşekkürü, halen size dönüş yapacağız yanıtları yazıyorsunuz! Dolandırıcılıktan tarafınıza her türlü işlemin yapılmasını sağlayacağım.

 • Melis04 Aralık 2017

  Sorumluluk size ait deyip işin içinde sıyrıldılar, malı gönderen sahteci firmaya ulaşmamız lazımmış. Dolandırıcı firma telefonu açmıyor ki! Aras Kargo olarak böyle bir firmanın mallarını niye insanlara ulaştırıyorsunuz? ?

 • Aras Kargo Temsilcisi28 Kasım 2017

  Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler