Aras Kargo  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Serhat'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi

Aras Kargo Süreyyapaşa Şubesi Evden Ürün Alımı Sorunu

525görüntüleme
Serhat
Serhat 02 Kasım 2020 10:57

26.10.2020 tarihinde bana kargo ulaştırıldı. Fakat aldığım ürünü kontrol etmeden imza atmadan sorunsuz teslim aldım demeden, kargoyu teslim eden arkadaş tarafından hiçbir şekilde bir şey sorulmadan bırakıp saniyesinde kaçmasından dolayı defolu ürün almış oldum. 1 saat içinde iade talebi oluşturdum fakat hala eve gelip ürünü iade almadılar. Şubeyi aradığımda kesinlikle ulaşılamıyor ve çağrı merkezine aktarılıyor. 31.10.2020 tarihinde şubeye gittiğimde şubede yoğunluk yoktu ama yine telefona bakmadılar bekledim ve gördüm, Bunun dışında kargoyu neden almadıklarını sordum ama cevap daha ilginç oldu. 

Pandemiden dolayı evden sipariş alamıyoruz. Kendiniz bırakabilirsiniz"şaka mı yapıyorsunuz ya da karşınızdaki insanı saf yerine mi koymaya çalışıyorsunuz. Eve sipariş bırakırken pandemi yok mu? Ya da Sağlık bakanı evden çıkmayın derken siz kulağınızla dinlemediniz mi? " şimdi madem şubeye gittiniz neden kargoyu getirmedin diyebilirsiniz ona da cevabım, birincisi kargoyu nasıl getirdiyseniz öyle alacaksınız, ikincisi halıyı 2 km sırtımda taşıyacak kadar saf değilim, üçüncüsü para kazanmayacağınız için evden almadığınızın farkındayım. 

İade sürem biterse Tüketici Hakem Heyeti'ne siz cevap vereceksiniz. Bana sakın şikayetinizi değerlendirmeye alalım geri dönüş yapacağız demeyin bunun için çağrı merkezine zaten şikayet oluşturdum, sözde ilk sırada benim şikayetim vardı!

Aras Kargo Logo
Aras Kargo23 Kasım 2020 22:49

Merhaba, Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebinizi değerlendirmeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Sevgilerimizle, Aras Kargo www.araskargo.com.tr 444 25 52

Serhat
Serhat23 Kasım 2020 23:41

Merhabalar, Sorununuz işte tam bu! Kimin ne iş yaptığı belli değil ki bu firmada. Konu çözüldü. Zaten bu hızla herhalde 2 yıla konuyu kapatırız.

  • profile
  • profile
  • profile
4 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler