19 Ekim 2018
Yorum Yap
#11050175

Aras Kargo Şubeye Ulaşan Kargomu Teslim Etmiyor!

Kargom şubeye ulaştı fakat şube kargomu teslim etmiyor. Kurye yanına almayı unuttu şeklinde basit bir şekilde bahaneler üretiyorlar. Kargom saat 05:02 saatinde transfer merkezinden şubeye gönderilmiş fakat şube ürünü teslim aldığını bile sisteme işlememiş yani şube kargoyu zimmetine almamış. Bilinçli bir şekilde tüm kargolarımız 1 veya 2 gün gibi gecikmeli bir sürede teslim ediliyor. Kargo teslim süresi 24 saat görünüyor fakat şubeniz teslim etmiyor. Daha önce de bu konuyla ilgili şikayet kaydı oluşturdum fakat bölge müdürlüğünüz hiçbir işlem yapmamış olup bölge müdürlüğünüz, şubeniz ve kuryenizden şikayetçiyim. Kargomun çok acil verilen teslimat süresinde teslim edilmesini istiyorum aksi takdirde süre gerekli yasal işlemleri başlatacağımı iletirim teslimat adresi iş yeridir.! Şikayetimin sonucunu tarafıma iletilmesini rica ederim.

Osman Osman 193 Okunma

Cevaplar

  • Osman19 Ekim 2018

    Merhaba, tarafınızdan bugün 2 kez arandım ürünümün bugün kesin teslimatı yapılacağını ilettiniz fakat hala kargom teslim edilmemiştir. Vermiş olduğunuz sözler bile birbirini tutmuyor. Müşteriniz olarak çok mağdur ettiniz

  • Aras Kargo Temsilcisi19 Ekim 2018

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler