13 Mayıs 2013 #1793064

Aras Kargo Şubeden Almaya Zorlanıyorum!

08. 05. 2013 Tarihinde Döşemealtı /Antalya ya ulaştı. 3 gün boyunca bana mesaj gönderildi ama kargo teslim edilemedi. Yok yetişemedik , yağmur yağdı. Adresi bulamadık. Şubeyi aradım. Buraya gelip alsanız dediler. 17. 48 de yine Mesaj geldi bana ulaşılamamış diye. Ben evden çıkmadım. Ne arayan ne de eve gelen oldu. Şubeyi aradım. İlk evde kimse yoktu dediler pardon dedim .Ben evden çıkmadım deyince yok biz zaten kargoyu getirmedik o standart bir mesaj dedi.


Getirmeyin o zaman o kargoyu dedim. Bana bu gün için söz verildi dedim,istemiyorum dedim ( Bir erkek vardı telefonda, ukala konuştu ). 5 dk sonra bir bayan aradı . Pos cihazını da gönderin dedim. Tamam dedi ama yoktu,ben de almadım. Bu da bir çalışama düzeni, bravo Aras Kargo.

Hakan 45 Okunma

Cevaplar

  • Hakan14 Mayıs 2013

    Bugün sabah 9.20 de Antalya Bölge müdürlüğünden arandım....! İlk defa biri özür diledi ....! Sonuç yine aynı da ! akşam 20.49 da yine Mesaj ..kargo Şubemize ulaşmıştır mesai saatlerinde adresine teslim edilecektir diye ! 1 hafta olmuş kargo teslim edilemiyor.....ben ne yapayım bu Kargo yu şimdi ? Gönderi çiye iade etsinler ve para filan talep etmesinler - gerçi bunlar yüz süs onu da isterler şimdi ..!

  • Hakan14 Mayıs 2013

    Evet bugün 444 2552 den aradılar ! Aras kargonun Sitesindeki Şikayet için değil ! Şikayetvar.com daki Şikayet dolayı arıyormuş ! İlginç dedim ....! her neyse Antalya Bölge müdürlüğne dönüp bana haber vereceklerini söylediler ! Yine 20.38 de bana MSJ geldi bana ulaşılamamış o yüzden de kargo teslim edilemedi diye ! Benim Eşim evden çıkmadı ....Apartmanda kamera sistemi var ...geldiğini yine göremedim nedense !

  • Aras Kargo Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Merhaba, Konu tarafımıza da yansımış olup gerekli araştırmalar sağlanmaktadır. En kısa zamanda sonuç bilgisi müşterimize verilecektir. ARAS KARGO A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön