15 Ekim 2016 #6695998

Aras Kargo Şube Ve Personel Yapısı İle Hizmet Almak Mümkün Değil

Aras Kargo Tepebaşı şubesine N11'den yapmış olduğum alışverişe istinaden adrese teslim olmak kaydı ile gelen kargolarım geri gönderilmiştir. Bu şubeye gelen kargo adrese teslim olarak teslim alınmış ve ücreti bu şekilde ödenmiş olup kargo tarafıma ulaştırılmamıştır.
Sizin adresinize adrese teslim yapamıyoruz diyen firma neden kargoyu adres teslim olarak alıyor ve fiyatlandırmasını bu şekilde yapıyor?


Ayrıca adrese teslim yapamayacaklarını ve kargonun şubeye geldiği tarafıma telefon ile hiçbir şekilde bildirilmiyor? Bu sorularıma cevap vermek yerine insani üsluptan yoksun bir tavır içerisine girip uzlaşma ya da konuşma yolu tercih etmiyor? Bu şube ve personel yapısı ile insani ölçüler çerçevesinde hizmet almak mümkün görülmemektedir.

Arzu 140 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi15 Ekim 2016

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön