Aras Kargo Şube Ürünü Adresime Teslim Etmiyor

Gonca Gonca3 hafta önce

Trendyol'dan almış olduğum ürün 09.07. 2020 tarihinde Aras Kargo ile gönderildi. 11.07. 2020'de ürünüm Lüleburgaz şubesine ulaştı ve aynı gün bana bir cep telefonu numarasından mesaj geldi. Saat 13.00 a kadar kargonuzu şubeden gelip alın yazıyordu. Bende niye şubeden gidip alacağımı anlayamadığım için kargo takip bölümünden baktım. Aynen şu yazıyordu. Alıcı adresi dağıtım alanı Dışında. 

Ancak böyle bir şey söz konusu değil. Yine aynı gün satın almış olduğum ürünüm aynı kargo firması tarafından adresime teslim edildi. Farklı sitelerden alışveriş yaptığımda yine Aras Kargo adresime ürünü teslim etti. Başka arkadaşlarıma da yine Aras Kargo tarafından teslimat yapıldı. Vermiş olduğum adres adresim ve belediyeye bağlı bir tesis. Çevrede evler var. Trafiğin çok yoğun olduğu bir bölge. 

Nasıl dağıtım alanı dışında kalıyor anlayamadım. Zaten şubeye telefonla ulaşmak imkansız. Merkezi aradım ve şikayet oluşturdum ancak sonucu öğrenmek için aradığımda nedense sistemleri çalışmıyor. Bir de şube alıcı kargoyu kabul etmiyor diye not düşüyor. Bu nasıl bir şey anlayamadım. Ayrıca şube ile adresim arasında 150mt mesafe var. Ben işimi gücümü bırakıp şubeye gidemem kaldı ki adresime getirmeleri gerekirken be niye gidip alıyorum.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler