01 Kasım 2016 #6837549

Aras Kargo Şube İle İletişime Geçememe

Aras Kargo ile normalde 31 Ekim'de gelmesi gereken kargo yanlış yönlendirme sebebiyle hala gelmedi. Kargom Aras Kargo Çark Şubesi yerine Beşköprü şubesine gitmiş. Beşköprü Şubesiyle iletişime geçtim ve Çark Şubesinde olması gerektiğini söylediler. İki gündür Çark Şubesinin 0549 ***0 ve 0549 78***77 no.lu numaralarını arıyorum. En az 50 kere aradım ve hala açan olmadı. Bu ne ilgisizlik. Telefonu açıp da 'kargonuz daha bir ay gelmez iyisi mi gelin siz gelin alın' deseler buna bile razıyım. Ama yok kargom şu an nerede belli değil.


Aras Kargo gibi hizmet kalitesi yerlerde olan bir firmadan kargomu 5-6 günde evime getirmelerini de beklemiyordum zaten. O potansiyeli görmüyorum. Ama en azından şubelerinizdeki telefonları açın.

Kaan 131 Okunma

Cevaplar

  • Kaan03 Kasım 2016

    hiçbir gerekli bilgilendirme yapılmadı. Aramalarıma cevap vermeyen Çark Şubesine kargomu almak için gittim. Kargo Bilgilerinde telefon numaram yokmuş. Ondan gönderememişler. Tamam bunu anladım. Gittiğimde telefonlar deli gibi çalıyordu ama bakan yoktu. Neden telefonlara cevap vermediklerini sorduğumda ise bi kaç çalışan cevap vermedi diğeri ise pişkin pişkin güldü. 'Telefonlara bakarsak gelen müşterileri aksatırız' diye cevap verdi. Ne diye iletişim bilgilerine telefon numarası koyuyorsunuz o zaman. Koymayın. Sorumsuzluk, tam bir fiyaskosunuz. Bundan sonra ne Aras Kargoyla kargo gönderirim ne de Aras Kargoyla sipariş gönderisi yapan sitelerden alışveriş yaparım.

  • Aras Kargo Temsilcisi01 Kasım 2016

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön