19 Şubat 2018
Yorum Yap
#10146791

Aras Kargo Sözlerini Tutmadılar

Çok acil bir kargom vardı şubeyi aradım kargomu gelip almaları için, adresimi istediler ama gelip almadılar. Beni mağdur ettiler. Eğer alamayacaklarsa adres istemesinler ben de başka bir çözüm düşünseydim! Şirket olarak Aras Kargo'yla anlaşmamız var her gün kilo kilo gönderimiz oluyor ama bu olay beni yeni kargo firmaaramaya yönlendirdi.

Busra Busra 315 Okunma

Cevaplar

  • Busra19 Şubat 2018

    Aras Kargo ile ilgili daha önce paylaştığım şikayetimle ilgili güncelleme yapmak istiyorum. Cumartesi gelip alacaklarını söyleyip kargomu almadılar. Bugün sabah 9 ve 11de çağrı merkezini arayıp 2 kez yeni kayıt oluşturdum gelip almaları için bugün gün içinde alacağız dediler, saat 5 buçukta (mesai saati bitmek üzereyken) gelip karton koli içinde olmadığı için almamışlar, bana kargoyu alma sözü verip almadıklarını haber bile vermediler ben kargonun yanında olmadığım için sonradan kendim öğrendim arayıp sorumluluğu aldığımı söylememe rağmen almayıp kaba bir şekilde direttiler. İçinde yalnızca kıyafet varsı poşete sarılıp bantlanmış paketimi almadılar. Üstelik geçtiğimiz yaz aynı bu şekilde paketleyerek Aras Kargo'yla göndermiştim. Yani 3 kere kayıt oluşturdum ama ısrarla kargomu gelip almadılar bir geri dönüş bile yapmadılar. Şikayetimle ilgili de kimseden geri dönüş almadım.

  • Aras Kargo Temsilcisi19 Şubat 2018

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler