16 Temmuz 2014

Aras Kargo Sorumsuzlukları Nedeniyle Kargom Ulaşmadı!

07.07.2014 tarihinde bir firma tarafından çıkışı yapılan kargo hemen akabinde ertesi gün (08.07.2014) varış şubesine yönlendirilmiş gözüküyor. Üzerinden tam 8 gün geçmesine rağmen ne bir bildiri, ne bir bilgilendirme nede herhangi bir haber verilmedi. Firmamıza karşı zor durumda bırakıldık, çünkü kargo göndericiye parayı peşin ödedik.


Az önce aradığım müşteri hizmetleri kargonun kayıp olduğunu ve bu durumla ilgili beni sürekli aradıklarını ama meşgul çaldığını belirtti. (tüm telefon kayıtları ortada) Şu an kargo ortada yok ödemesini karşı taraf aldı. Sözde genel müdürlükten aranacakmışız bekliyoruz.


Bir daha mı firmamızda Aras Kargo? Kat'iyen hayır.

Emin 1.846 Okunma

Cevaplar

  • Emin24 Temmuz 2014

    üzerine 8-9 gün daha geçmesine rağmen halen bir sonuç alınamadı. Şahsi adıma aldığım bir ürün olsa beklerim sorun değil. Ürünü firma adına firma kredi kartıyla aldık ve okadar mağdur duruma düştük. Halen daha yetkili birisi arayıpta şöye bir sorun var halledeceğiz şu tarihte gelir vb. bilgilendirme yapan yok..

  • Aras Kargo Temsilcisi16 Temmuz 2014

    Merhaba; Konu tarafımıza da yansımış olup, ilgili birimlerimiz ile paylaşılmıştır. Gerekli incelemeler yapılarak müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön