19 Ekim 2016 #6727249

Aras Kargo Sorumsuzluğun Bu Kadarına Pes!

Defalarca kendi resmi sitenize şikayet formu doldursam da bir kişi tenezzül edip dönmüyor. Verdiğiniz hizmetle övünmenize anlam veremedim. Kargo cumartesi günü köyiçi şubenize ulaştı. Yarım gün bahaneniz ile teslim edilmedi. Pazar çalışmıyorsunuz. Pazartesi sabahtan şubenizi aradım sürekli meşgul. Müşteri hizmetlerinizi aradım şubede beklemede dağıtıma çıkmamış deniyor. Salı günü tekrar aradım sabahtan akşama kadar 15 inde teslim edilmesi gerekiyormuş, teslim edilememiş.


İadesi istenmiş, iadesini istediğim bir kargoyu neden sürekli arayım? 4 defa şikayet bildirdim yönetiminiz çok ilgili olduğu için dönmedi şubenizde ki bayan 25 dk hatta bekletip telefonu suratıma kapattı. Bu sabah aradım kargonuz iade edildi diyor. 3 gündür arıyorum kargomu getirin diye bana sormadan nasıl bu sabah iade çıkıyorsunuz. Şubenizin karşısında oturuyorum buraya teslimatı 4 günde yapamadınız!

Ezgi 70 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi19 Ekim 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön