20 Mart 2017 #8076229

Aras Kargo Sizin Yüzünüzden Ürünün Değişim Süresi Doldu

Aralık ayında Aras Kargo ile ürün değişimi için bir kargo yolladım. Parasını da ödedim. Çalışanlar alıcı firmaya gidip kargo için para istemişler. Alıcı da karşı ödemeli kabul edemediğini söylemiş ve kargo şubeye geri gelmiş. Şubeyi aradım özür dileyip sorunu düzelteceklerini söylediler, 4 aya yakın zaman geçti ürünün değişim süresi doldu, 20'den fazla kayıtlı görüşme yaptım hala ürünüm ne karşı tarafa ne de bana gelmedi. Böyle haksız kazanç görmedim.

Gamze 107 Okunma

Cevaplar

 • Gamze11 Mayıs 2017

  6 ay oldu artık ayıp Bu nasıl bir terbiyesizlik. Ne ürünümü ne paramı geri veriyorlar. Her gün arıyorum telefonda size bugün söz veriyoruz dönüş yapacağız diyorlar sonra ne arayan var ne soran. Artık yalan duymaktan yoruldum. Yazıklar olsun.

 • Gamze11 Nisan 2017

  Bana dönüş yapılacak diye mesaj atılalı 20 günden fazla olmuş, dumanla mı haberleşiyor acaba çalışanlarınız? Yıl 2017 farkında mısınız? Yazıklar olsun, artık hakkımı hukuki yollardan arayacağım ve bütün belgelerle bu yaşadığım olayı sosyal medya da yayıp herkese Aras kargoya güvenmemeleri gerektiğini ürünümü hala ne bana ne karşı tarafa vermediklerini, eğer güvenip kargoya bir ürün verirlerse kaybolma ihtimalinin yüksek olduğunu ve yetkili hiç kimsenin konuyla ilgilenmediğini söyleyeceğim. Artık bu benim için ekonomik bir mesele değil gurur meselesidir.

 • Gamze29 Mart 2017

  Sorunuma hala bir çözüm bulunmuş değil. Beni Aras kargodan bir arkadaş aradı buraya yazdığım şeyleri tekrar söyledim onlarda her zaman ki gibi biz sizi arayacağız deyip kapattılar. Yani her zaman ki rutin. Anlayamıyorum koskoca Aras kargoda bir tane vizyonlu çözüme yönelik çalışan biri yok mu? Ben bu işi bizim şirketteki çay getirip götüren arkadaşıma verseydim sorun çoktan çözülmüştü. Gerçekten artık ayıp ya!

 • Aras Kargo Temsilcisi24 Mart 2017

  Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

 • Aras Kargo Temsilcisi20 Mart 2017

  Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön