23 Mayıs 2015

Aras Kargo Şile Şubesi Kargoyu Teslim Etmiyor!

Hepsiburada.com'dan 21.05.2015'te sipariş ettiğim ürün 23.05.2015'te saat 09:49'da Aras Kargo Şile şubesine ulaştı ama ürünü teslim etmediler. Saat 13:00 gibi Şile şubesini aradım, "Sabah elinize ulaşmış, neden teslim etmiyorsunuz?" Diye sordum; "Bugün o bölgeye teslimat yapmadık, Pazartesi getiririz" dediler.


O kadar bekleyecek olsam başka firmadan alırdım, elinizdeki ürünü niye 2 gün daha bekletiyorsunuz? Lütfen bugün gönderin dedim. "Gönderemem araç yok, çok istiyorsanız siz gelip alın" dediler. Yani sizin en hızlı biçimde elinize ulaşması için özenle uğraştığınız ve beklediğiniz ürün, ilçedeki Aras Kargo görevlisinin keyfine bağlı olarak 2 gün yatırılıp ondan sonra gönderiliyor.

Ergün 58 Okunma

Cevaplar

  • Ergün27 Mayıs 2015

    Aras Kargo maalesef zamanında müdahale edip ürünün o gün teslim edilmesini sağlamadı ve siparişi iptal edip başka bir firmadan almak zorunda kaldım. Şile şube personelinin keyfi, umursamaz, müşteri memnuniyeti, profesyonellik ve benzeri kavramlardan tamamen bihaber tavrı yüzünden zaman kaybettim, boşuna bekledim, yeniden sipariş için uğraştım ve en önemlisi stres yaşadım. Aras Kargo yetkilileri olay olup bittikten, sorunu düzelme olanağı kalmadıktan sonra, çok geç olarak (maalesef hafta sonu ulaşılmaz oluyorlar ve çalışmıyorlar) telefonla ulaştı ve konu hakkında görüştük. Sorun zaten genel olarak Aras Kargo'dan değil, şile şubesinden kaynaklanmıştı (Daha önce de bu şube yüzünden benzer bir sorun yaşamıştım; tahminimce bu gibi sorunları yaşayan başkaları da vardır). İlgili şube hakkında gereken işlemleri yapacaklarını belirttiler. Umarım yapılır ve hem böyle büyük ve önemli bir şirketin hem işini hakkıyla yapan diğer şirket çalışanlarının hem de müşterilerin, bir şube ya da personelin profesyonellik dışı yaklaşımları nedeniyle sorun yaşaması, haksızlığa uğraması önlenir. Aras Kargo daha sonra Hizlial.com'dan verdiğim başka bir siparişi -Hizlial.com yetkililerinin de katkısıyla- çok hızlı biçimde ulaştırdı ve süreç hakkında SMS'le bilgilendirme yaptı. Asıl sorunu zamanında müdahale edip çözmemiş olsalar da sonraki yaklaşımları ve en azından diğer siparişimin zamanında varması için gösterdikleri çaba için teşekkür ederim. Umarım Şile şubesiyle ilgili sorunu çözerler ve Aras Kargoyu "Şile şubesinin acaba ne zaman keyfi ister de ürünü teslim eder? Acaba bu kez kaç gün bekletirler? " diye korkmadan kullanabilirim.

  • Aras Kargo Temsilcisi25 Mayıs 2015

    Merhaba; Konu ilgili birimlerimize iletilmiş olup gerekli incelemeler yapılarak sonuç hakkında müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön