11 Nisan 2015

Aras Kargo Sigortanın Karşılayarak Yenilemesi

Bugün teslimi gerçekleştirilen ürünlerin kırık ulaşmış olduğu görüldü. Kargoyu getiren görevli personele sandıktaki yıpranma söylendi. Kontrol etmemizi bir sorun çıkarsa sigorta kapsamında olduğunu firmaya konuyu iletmemizi belirtiler. Bu hafta içinde alınan 2. kargo teslimatı ürünler hırpalanmış gelişi güzel adeta atılarak istiflenmiş gibi kırık, çökük hasarlı ulaştırılmıştır. İlk kargoda gecikmenin yanı sıra teneke ürün kutularının hasar gördüğü hala açılmamış olduğundan görülebilir. Henüz elektronik ürünler kontrol edilmedi, mutfak doğrama setlerinin de oldu pakette ilk kontrol ettiğim Nicer Dicer Plus Doğrama setlerini kullanılmaz duruma getirilmiş Karşılanması yenilenmesi talebimdir.

Zübeyde 99 Okunma

Cevaplar

 • Zübeyde01 Haziran 2017

  Güvenli ve sağlam taşımacılığı gerçekleştiremediniz. Ürünlerimize kargolarımıza defalarca zarar verildi elemanlarınızca ama sizden bir özür dileme bir telefi konusunda tık yok üstüne üstlük bir de taşıma bedelini kendinize helal gördünüz sustunuz diyeceğim. Zira şikayetime bugüne kadar cevap veremediniz. Oysa bir zamanlar çok duyarlı ve anlayışlı paket teslimindeki hareketinizi çok beğenmiştim. Lütfen taşımacılığın sadece sizin kazanımınız olarak görüp müşteriye zarar vermeyi marifet bilecekseniz bu hizmeti sunmayın.

 • Zübeyde01 Ağustos 2015

  Nisan ayında alışverişim sonrası anlaşmalı kargo şirketi olan Aras Kargo'nun teslim alarak alıcıya hasarsız teslim etmesi gereken ürünler maalesef üzerinde kırılır ibaresi olmasına rağmen karton kutunun gelişi güzel nakledilmesiyle bize telsiminde bile hasarlı halini getiren personellerine ilettiğimde açın bakın bir sorum varsa ' t ' Şubemize iletin dedikleri durumu, bahse konu şubesi birkaç defa aramama rağmen aynı gün içinde ulaşamayınca Şikayet Var'a bildirmiş kendilerden yardım talep etmiştim Sonuç ne arayan oldu ne soran. Ciddiye alınmadık galiba. aras reklamın iyisi kötüsü olur. bedel tahsilli teslimde kusur sigorta kapsamında olmalı ilgisiliğiniz müşteriye saygısızlıktır.

 • Zübeyde30 Mayıs 2015

  kayıp aranıyor? Aras Kargo sanırım üzerini örttü nasıl olsa kargo bedelini peşin peşin alıyorlar vatandaştan. vatandaşın kargosuna zarar verilmiş önemli değil. hem bir değil birkaç kargo aynı. galiba bunları da allah'a havale etmekle ve nakliye bedelini de haram etmekle yetineceğim bu gidişle.

 • Zübeyde21 Nisan 2015

  bugün 20/04/2015 ne arayan ne soran oldu Aras Kargo şirketi samimiyetinizi ve sigorta garantili işleminizi göreceğim umarım.

 • Aras Kargo Temsilcisi13 Nisan 2015

  Merhaba; Konu tarafımıza da yansımış olup ilgili birimlerimize iletilmiştir, gerekli incelemeler yapılarak sonuç hakkında müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

 • Zübeyde11 Nisan 2015

  Ürün adedi 5 (Beş) adettir ve 5 tanenin beşi de kargo yerleştirme ve taşıma sebebiyle hasar görmüş kullanılamayacak duruma getirilmiştir. Bugün çok üzgünüm çok adeta param çöpe atıldı.

 • Zübeyde11 Nisan 2015

  henüz görüşme yapılmadı mesajıma ilave bilgilersunulmuştur. alıcı i. h. k /ANKARA Fatura No..: 5311825851786 Gönderi No..: h1825851 teslim alma tarih ve saati: 11/04/2015 saat:12:00-12:30 civarı. çağrı merkezine mesaj bırakıldı. hafta sonu mağdur edilmemek adına sesimizi bu sayfadan da duyurmak zorunda kaldık. umarım hizmet sektörü şirket sigorta bedeli ile ürünleri yeniletir bizleri daha fazla üzmez. bu hafta içinde paketlerin istif ve taşınması kaynaklı 2. hasarlı teslimidir. Şikayetvar'a teşekkürler iyi ki varsınız...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön