Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Aras Kargo Setbaşı Paketi Teslim Etmiyor

İsmimi
24 Mayıs 17:31
126
İsmimi'nin Teşekkür Mesajı
“Yardımcı oldukları için teşekkürler gerçekten bu yorumu yazarken soruna çözüm odaklı bir çalışma yapılacağını düşünmeden sinirli bir şekilde yazmıştım ama şaşırtıcı bir şekilde pozitif bir yaklaşım yaşandı, teşekkür ediyorum”

Keşke 1 yıldız yerine 0 yıldız verilseydi. Gerçekten çok kötü bir kargo şubesi. Kargomun 4 gün önce teslim edilmesi gerekiyordu. Tembel çalışanları, evime 1 km uzaklıkta olsa bile getiremedi. Sisteme adres yanlış diye giriyorlar, 3 kere böyle yaptılar ve getirmediler. Sonra müşteri temsilcisiyle konuştum ve o da bugün geleceğini söyledi, yine getirmediler.

Sonraki gün de getirmediler. Hatta o gün kargo takipten araca bakıyordum, saat 17:00'de dağıtıma çıkmış, sokağıma kadar gelip sonra kendi çalışma saati 18:00'de bittiği için getirmedi. Gerçekten saat 17:00'de dağıtıma çıkıyorsan zaten nasıl getirmeyi bekliyorsun anlamadım. Sonraki gün şubeye gittiğimde kargo geri gönderilmişti. Çalışanlar egolu ve tavırlı bir şekilde yüzüme gülüyorlardı.

Adresi kontrol ettiğimde adresin bunca zamandır doğru olduğunu gördüm. Tembel ve yetersiz kargocuları var ve aşırı kötü hizmetleri var. Ben şahsen ödediğim parayla mağdur oldum. Dünyada aldığım en kötü hizmet diyebilirim. O kadar kötü bir hizmet aldım ki hayatımda asla şikayet yazan veya bir sitede yorum yapmayan biri olsam bile üşenmeden yazdırttılar. Bir daha asla tercih etmeyeceğim.

24 Mayıs 17:31 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, müşteri temsilcimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Sevgilerimizle, Aras Kargo

İsmimi
25 Mayıs 11:42

Yardımcı oldukları için teşekkürler gerçekten bu yorumu yazarken soruna çözüm odaklı bir çalışma yapılacağını düşünmeden sinirli bir şekilde yazmıştım ama şaşırtıcı bir şekilde pozitif bir yaklaşım yaşandı, teşekkür ediyorum

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Aras Kargo Teslim Süresi Şikayetleri

Aras Kargo 2 Saate Gelemeyen Kargo

Ebru
24 Haziran 20:02
-

Aras Kargo Kargomu Teslim Etmiyor

Şevval
22 Haziran 18:20
88
1

Aras Kargo Ege Transfer Merkezi Gecikme Sorunu

Batuhan
13 Haziran 12:43
119
Aras Kargo Ege Transfer Merkezi Gecikme Sorunu
Aras Kargo Ege Transfer Merkezi Gecikme Sorunu
1

Aras Kargo Teslim Edilmeyen Kargo Ve İlgisiz Müşteri Hizmetleri

Mehmet
07 Haziran 10:54
160
Aras Kargo Teslim Edilmeyen Kargo Ve İlgisiz Müşteri Hizmetleri
Aras Kargo Teslim Edilmeyen Kargo Ve İlgisiz Müşteri Hizmetleri

Aras Kargo, Kargomu Teslim Etmiyor

Ayse
06 Haziran 11:16
76
Tüm Aras Kargo Teslim Süresi Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz