03 Mayıs
Yorum Yap
#10401196

Aras Kargo Sefaköy Şubesi Çalışanının Kargo Alımına Gelmemesi!

2 Mayıs Tarihin de Aras Kargo çağrı merkezini arayarak evden kargo gönderim yapmak istediğimi belirttim, yetkili bilgilerimi alarak evime gün içerisin de kargo gönderimi için personel yollayacağını belirtti ve görüşme sonlandı. Belirtilen saatte kargo personeli gelmedi gün içerisinde Aras Kargo aracı gördüm ama farklı bir birim aracı olduğunu çağrı merkezini arayarak Teyit ettim ve personelin akşam saatlerinde geleceği bilgisi tarafıma aktarıldı. Buna istinaden gelen olmadı. Ertesi gün 3 Mayıs'ta sabah saatlerinde çağrı merkezine ulaşarak kimsenin gelmediğini ve göndereceğim kargonun süreli olduğunun bilgisini verdim. Sefaköy şubesine ulaşamadığımın bilgisini de aktardım. Yetkili konun aciliyetini iletip gerekli şubenin gün içerisinde kargo alımı için geleceğinin bilgini paylaştı ama maalesef yine kimse gelmedi. İlettiğim iletişim bilgilerinden de kimse tarafıma bilgi sağlamak amacıyla.

Bilge 122 Okunma

Cevaplar

  • Bilge'nin Teşekkür Mesajı04 Mayıs

    Beni arayan yetkiliye teşekkür ederim, ilgili kurye kargomu teslim aldı

  • Aras Kargo Temsilcisi04 Mayıs

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Bilge03 Mayıs

    . Kargomun acil bir şekilde gönderim için alınmasını talep etmekteyim. Aksi takdirde anlaşmalı olduğunuz firma tarafından, benden beklenen kargo için cezai bir işlem uygulamasından sorumlu ben olmadığımı tarafınıza iletirim.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler