Aras Kargo Saygısız Çalışanlara Sahip!

Bulut Bulut11 Temmuz 13:49

11 Temmuz 2020 saat 12:20 sularında, şube teslim olan kargomu teslim almak üzere Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Turkuaz şubesine gittim. Yaklaşık 20 km. Mesafede oturduğum için öncelikle onlara ulaşmak ve kargomun geldiğini teyit etmek için kendilerini yaklaşık 15 defa aradım, fakat ulaşamadım.

Şubeye girdiğimde A*** isimli çalışan, kargomun yolda olduğunu söyledi. Ben de kargomun gece 5'te Bursa'dan yola çıktığını ve gelmiş olması gerektiğini ilettim. Bunun üzerine arka tarafa geçip kargomu aramaya başladı. Bulamadıktan sonra telefonda 2-3 kere birileriyle görüşme yapıp, "Mavi sepetin" nerede olduğunu sordu konuştuğu kişilere. Sonunda paketin depoda olduğunu ve ancak 2 saat sonra gelip alabileceğimi söyleyince, ben de 20 km. Uzakta oturduğumu ve gidip gelmemin zor olduğunu söyledim. Yarım saat gibi bir süre söylerseniz oyalanırım diye de ekledim. Bunun üzerine "Gidin çarşıda oyalanın o zaman, ne yapabilirim yani" diye tepki gösterdi. Konuşma içerisinde paketi, depoda unuttuklarını söyleyen bu A****adındaki saygısız çalışan, özür dilemek ya da çözüm üretmek yerine beni azarlama yoluna gitti. Ben, depoya gidebileceğimi söyledim fakat herkesin dağıtımda olduğunu ve depoda kimse olmadığını söyledi.

Şube teslim kargonun şubeye gelmeyip depoda bekletilmesi ve özellikle bundan da şubedekilerin haberinin olmaması başlı başına başka bir problem. Eve gönderin o zaman dediğimde de "biz eve teslim yapamayız" diye karşılık verdi. İşi müşterilerle ilgilenmek olan bir çalışanın, kendi hataları sonucunda bunu telafi etmek yerine çirkince ağız dalaşına girmiş olması, onun o pozisyonda çalışmaması için gayet makul bir sebep.

Bu çalışandan şikayetçiyim, bir daha da bu kargo şirketini kullanmayacağım ve şikayetimin takipçisi olacağım. Gereğinin yapılması için bu şikayetimi ilgili yerlere gönderiyorum.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler