08 Mayıs 2013

Aras Kargo Satın Aldığım Akünün Akmasına Neden Oldu!

Bir internet sitesi üzerinden aldığım Varta marka akü, kargoda taşıma esnasında yan yatırıldığı için içindeki sıvının akması sonucu hasar gördü. Ambalaj üzerinde "DİKKAT! KIRILACAK ÜRÜN" ve "DİK TUTUNUZ" ibarelerinin bulunmasına rağmen ürünüm kargoda yan yatırılarak taşındığından içindeki asidin akması sonucu tamamen kullanılamaz hale geldi.

Ürün ambalajını kargo görevlisinin önünde açarak hasarlı olduğunun tespitini de yaptırdım ve teslim almadım. Ürünü aldığım firma ile görüştüm ve ürünün kargoya kontrol edildikten sonra verildiği bilgisini aldım. Aras Kargo Müşteri hizmetlerini de defalarca aradım ama telefona bakan yok. Zararımın ivedilikle karşılanmasını talep ediyorum.

Ahmet 97 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet27 Haziran 2013

    Hiç bir şekilde hatalarını kabul etmiyorlar.

  • Ahmet18 Mayıs 2013

    10 gün geçmesine rağmen şikayetimle iligi ne tarafıma bir dönüş oldu, ne de ben Aras Kargo Müşteri Hizmetlerine ulaşamadım.

  • Aras Kargo Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Merhaba, Konu tarafımıza da yansımış olup gerekli araştırmalar sağlanmaktadır. En kısa zamanda sonuç bilgisi müşterimize verilecektir. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön