Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Aras Kargo Pişmanlığı Personel Davranışı Bozukluğu

Ahmet
17 Mayıs 19:31
200

Aras Kargo Kocaeli Gebze Palmiye şubesi çalışanlarından şikayetçiyim. Dağıtımları gereken ürünleri dağıtmıyorlar; ayrıca Trendyol üzerinden yapılan siparişlerde ikinci kez dağıtıma çıkmıyorlar. Şubedeki çalışanların üslubu son derece hoş olmayıp, müşteriye karşı ilgisizler. Örneğin, bir soru sorduğumda 'Ben daha yemek yemedim' gibi bir yanıt alıyorum. Bu durum profesyonel bir hizmet anlayışıyla bağdaşmamaktadır.

Aras Kargo Pişmanlığı Personel Davranışı Bozukluğu
Aras Kargo Pişmanlığı Personel Davranışı Bozukluğu
17 Mayıs 19:31 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, müşteri temsilcimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Sevgilerimizle, Aras Kargo

Ahmet
11 Haziran 19:52

Müşteri temsilcileri çok kibar çok naif insanlar beni aradıkları için teşekkürler vakit ayırdılar sorunumu anladıklarını belirttiler, çok iyi niyetli olduklarını düşünüyorum ve şirketlerinin menfaatlerini de düşünüyorlar fakat şube personeli bir o kadar kötü niyetli ve şirketinin menfaatini düşünmemekte. Ben şahsım adına gönderilerimi bu firma ile göndermiyorum, imkanım varsa bana kargo gönderen kişilere kullandırtmıyorum, alternatif kargo varsa onu seçiyorum mecbur kalırsam da şube ile muhatap olmayı asla ve asla düşünmüyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Aras Kargo Şube Şikayetleri

1

Aras Kargo Palmiye Şubesi Kargoları Adrese Teslim Etmiyor

Murat
20 Mayıs 20:34
227

Aras Kargo İşini Düzgün Yapmıyor

İşıl
25 Mayıs 15:23
177
Aras Kargo İşini Düzgün Yapmıyor

Aras Kargo Palmiye Şubesi Eve Kargo Getirmiyor

Zeynep
10 Mayıs 16:16
696
Tüm Aras Kargo Şube Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz