10 Nisan
#11826371

Aras Kargo Personeli Zile Basıp Kaçıyor!

10.04.2019 çarşamba tarihinde İstanbul Kadıköy Sahrayicedit Aras Kargo şubesi tarafından teslim edilmesini beklediğim kargom için sabah saatlerinde kapı çaldı. Kapıyı açtım kargo görevlisinin yukarı çıkmasını bekledim rahat bir 10 dakika kapı açık vaziyette otomata defalarca basarak kendilerinin teslimat yapması için bekledim, gelen giden yok tabi. Hemen şubeyi aradım yetkili bir bayan ile görüştüm konuyu anlattım evde bulamadık diye kağıt bırakıp şubeye gitmemi isteyeceklerini biliyordum çünkü.


Kendisi de bana aracı kullanan arkadaşın telefonu bozuk bende ulaşamam diyerek kestirdi nasıl bir yalansa artık! Daha sonra genel merkezi aradım durumu anlattım yetkili birime aktaracaklarını ilettiler sağ olsunlar. Aradan geçen süre de kargom nerede kaldı diye beklerken bina görevlimiz tarafından getirildi elinde bir paket! Zile basıp kapıyı açtıran kargo görevlisi arkadaş kapıyı benim açmama rağmen bina görevlimizin kapısına bırakmış ve gitmiş! İçinde çok önemli bir evrak ya da sadece adıma telim edilecek bir şey de olabilirdi! Başkasının kapısına bırakmak ne demek?


Koskoca kargo firmasının çalışan personelinin bu kadar savruk bu kadar sorumsuz olmasını kabul edemiyorum. Ben o gönderiye ulaşamadığım için şubeye de gidebilirdim orada da paket dağımda denecek ya da teslim edildi denecekti değil mi? Kendi isteğimle çalıştığım bir firma değil ne yazık ki ama gerçekten sürekli olarak Yurtiçi Kargo ile çalışan biri olarak bu kadar kötü bir hizmet işleyiş hiç görmedim aynı şekilde Sürat Kargo'da bu kötü hizmet veren firmalar arasındadır! Umarım gerekli işlemler, uyarılar yapılır!

Ceren Ceren 441 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler