30 Aralık 2015

Aras Kargo Pendik Şubesi Adresten Teslim Almıyor Paketi

Saat 14:00' da çağrı merkeziyle yapılan görüşmemde kurye talep ettim. Saat 18:00'a kadar alımın yapılacağını ve ilgili şubeye yönlendirme yapıldığı söylendi. Saat 17:30 itibariyle Pendik şubesinden personel D** G*** ile yaptığım görüşmede kuryeyi bugün yönlendiremeyeceğini kendisine ilgili yönlendirmenin yapılmadığı gibi yalan bir gerekçe sundu.


Beni mağdur ettiklerini ve saat 18:30'a kadar bekleyebileceğimi şubenin bana yakın olduğunu ve durumumun acil olduğunu belirttim ama personel gayet sorumsuz bir şekilde yönlendirme yapamayacağını belirtti. Şubedeki arkadaşın sorumsuzluğu yüzünden mağdur durumda kalmış bulunmaktayım. Bu tarz çalışanlar olduğu müddetçe bu firmayı tercih etmeyeceğim.

Manolya 124 Okunma

Cevaplar

  • Manolya30 Aralık 2015

    Kargonun 1 gün sonrasında çıkması bir çözüm değil çünkü bugün adreste olması gerekiyordu. Eğer beni çağrı merkezindeki personel kesin 18:00'a kadar kargonuz alınacak demeseydi başka firmaya yönelirdim. Sözlerine güvenip mağdur oldum.

  • Aras Kargo Temsilcisi30 Aralık 2015

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön