09 Aralık 2014

Aras Kargo Papatya Şubesi 2 Gündür Teslimat Yapmıyor!

Almış olduğum ürün 08.12.2014'te Çerkezköy Papatya şubesine vardığı halde bir türlü dağıtıma çıkmıyor. Daha önce de bu şubeyle bu tarz problemler yaşadım. Üstelik şimdiye kadar ne zaman telefonla arasam şimdiye kadar hiçbir zaman telefona cevap veren olmadı.


Gün içinde sürekli arıyorum hiçbir zaman cevap vermiyorlar. Bu nasıl iş anlamadım. Arayıp derdimizi anlatacak çözüm arayacak hiç muhatap yok. İlla ürünü benim gidip şubeden mi almam lazım? Hem zamanımıza hem paramıza yazık.


Aras Kargo Çerkezköy şubesi kesinlikle işini düzgün yapmıyor!

Özen 835 Okunma

Cevaplar

  • Özen'in Teşekkür Mesajı10 Aralık 2014

    Sayın İlgili, Ürünümü teyit ettiğiniz üzere 09.12.2014 tarihinde teslim aldım. Duyarlılığınız hızlı feedbackleriniz için çok teşekkür ederim.

  • Aras Kargo Temsilcisi09 Aralık 2014

    merhabalar müşterimiz tekrar aranılmış olup ulaşılamamaktadır. kargo teslimatı bugün sağlanacaktır..Müşterimizden firma olarak yaşanan sıkıntı sebebiyle bir kez daha sizin nezdinizde tüm içtenliğimizle özür dileriz. Bununla birlikte; müşterimizin talebi ve firmamızın çalışma ilkeleri doğrultusunda; şikayet ilgili birimimize aktarılmıştır. Takibi sağlanacaktır ARAS KARGO MÜŞTERİ HİZMETLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi09 Aralık 2014

    merhabalar müşterimize irtibat bilgisinden ulaşılamamış olup kargo bilgilerine ulaşılmıştır. Konu ilgili birime aktarıldı. Çözüm odaklı tekrar müşterimize ulaşılmaya çalışılacaktır.Müşterimizden firma olarak yaşanan sıkıntı sebebiyle bir kez daha sizin nezdinizde tüm içtenliğimizle özür dileriz. Bununla birlikte; müşterimizin talebi ve firmamızın çalışma ilkeleri doğrultusunda; şikayet ilgili birimimize aktarılmıştır. Takibi sağlanacaktır. saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ HİZMETLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön