16 Mart
#11724580

Aras Kargo Paketimi Şubeler Arasında Gezdiriyor!

Geçtiğimiz hafta bir alışveriş sitesinden birkaç ürün aldım. Gönderici firma ürünleri hızlıca gönderim yaptı fakat. Aras Kargo yaman evler Ümraniye şubesi tam kendine ait bölgeleri bilmeden kargomu yine Ümraniye'de bulunan Güleryüz şubesine gönderiyor. Daha sonra Güleryüz şubesi gönderinin kendi bölgesi olmadığından tekrar ürünümü yaman evler şubeye gönderiyor.


Bu şekilde birkaç gün ürünün 2 şube arasında dolaşıyor ve kendim sonrasında müşteri hizmetlerini arayıp ürünümün tam olarak nerede olduğunu öğrenip kendim alıyorum. Üstelik bu yaşadığım ilk değil daha önce de bu sorunu yaşadım. Bu konuda Ümraniye yaman evler şubesi kendini geliştirmesi gerekiyor. Sürekli bu şubeden dolayı mağduriyet yaşıyorum. Lütfen yardım.

Sibel Sibel 186 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sibel'in Teşekkür Mesajı18 Mart

    Sorunum ile yakından ve hızlı ilgilendikleri için teşekkürler

  • Aras Kargo Temsilcisi18 Mart

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirme yapılmış olup yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi16 Mart

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları