21 Şubat
Yorum Yap
#11621969

Aras Kargo Paket Yerine Azar Teslim Etti!

Tarafıma Aras Kargo firması karşı ödemeli gönderilen kargom evde olmadığım için şubeden teslim alabileceğimi söylemem üzere Beykoz Paşabahçe şubesine geri götürüldü. Ertesi gün kendim akşamları çalıştığım için ancak saat 18.00'da kargoya uğrayabildim. Kargo teslimatı yapan eleman kargoyu şube açık olmasına rağmen bu saatten sonra teslim yapamayacağını söyledi.


Almam gerekiyor diye ısrar etmeme rağmen şube yetkilisi bir bayan tarafından hakaretlere maruz kaldım. Kendisi yanındaki iş arkadaşlarına kapatın kepenkleri görsün diye bağırdı. Kargomun en kötü ihtimalle tarafıma ertesi gün tekrar yönlendirilmesinin yapılmasını rica ettiğimde de lakayıt bir tavırla bir kere ayağınıza gelmiş bir daha gönderilmez dedi. Şikayetçiyim. Kargom hala teslim edilmedi.

Faruk Faruk 133 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi21 Şubat

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi21 Şubat

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları