31 Ağustos 2016

Aras Kargo Paket Kontrol Etmek Yasak Dendi

Anneme Aras Kargo'dan kargo geldi. Kargo teslim sürecinde kargoyu açmak istemiş çalışanınız açamayacağını, yasak olduğunu söyleyip kargoyu imza alıp teslim etmiş. Fakat imza aldığı kişinin okuma yazması yok ve neden kargoyu kontrol etmesine izin verilmiyor? Ertesi gün yani bugün şubeyle görüşüp ürünün hasarlı olduğunu söyledim ve hasar tespit tutanağı tutulması istedim. Lakin tutanak tutamayacaklarını belirttiler. Bu konunun çözümlenmesini ve okuma yazması olmayan birinden imza alınmasının hiçbir hükmü olmadığını bilmenizi ve bu konuyu çözümlemenizi rica ediyorum.

Osman 166 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi31 Ağustos 2016

    Merhaba, Konu hususunda müşterimizden kargo bilgileri talep edilmiş olup, bilgi dönüşüne istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Osman30 Ağustos 2016

    ayrıca sunuda belirtmek isterimki kargo tahsilatli idi gonderen firma dolandırıcı ve aras kargoya talimat vermiş parayı al kargoyu kontrol ettirme diye annemde 100 TL'sini kargocuya kaptiriyor. Merak etmiyor değilim acaba Aras Kargo bu isten bir kari var mı diye. Asayis subeyede durumu ilettim konu hakkında hem aras kargoya hem de gonderen firma hakkında dolandırıcılık sucundan işlem yapilmasi için başvuracağım insanlar enayi değil annemi kandirirsiniz ama beni asla. Yukaridaki Allahida kandiramazsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön