07 Mayıs 2013 #1784704

Aras Kargo Paket Açılmış İçindeki Alınmış!

3494280778221 numaralı kargomun paketi açılmış ve içindeki hediyem alınmıştır. Konuyla ilgili Aras Kargo ile görüştüğümüzde bize tutunak tutmadığımız için yardımcı olamayacaklarını ayrıca taşımacılıkta böyle şeylerin olabileceğini söylediler.


Kargomun açıldığını ise ben ancak kargo paketini incelediğimde anladım. Poşetin üstüne yapıştırılması gereken kağıt kesilmiş kargo poşetin cep kısmına konularak bana teslim edilmişti. Kargo kız arkadaşımdan geldiği ve hediye olduğu için içeriği konusunda bri bilgim yoktu. Hem şubelerinin hem de müşteri hizmetlerinin tavrı hiç hoş değildi bu konuyla ilgili mahkeme sürecini nasıl sürdürebilirim.

Haldun 243 Okunma

Cevaplar

  • Haldun08 Mayıs 2013

    Aras Kargo'dan bugün içerisinde aşağıdaki mail gelmiş olmakla birlikte kimse beni aramamıştır sanırım Aras Kargo'nun gün içi kavramı daha farklı o konuda da bir açıklama yapılırsa sevinirim. H. Bey merhaba, Şikayetvar sitesine sosyal medya aracılığı ile iletmiş olduğunuz bildirime istinaden konu tarafımızaca takip edilmekte olup, gün içerisinde tarafınıza bilgi aktarımı sağlanacaktır. Saygılarımızla.

  • Haldun07 Mayıs 2013

    Aras kargo bu işlemi gerçekleştiğini ve tutanak olmadığı için konunun kapatıldığını defalarca tekrar etti, ama nedense burada gerekli incelemeleri tekrar başlattıklarını söylüyorlar resmen dalga geçiyorlar.

  • Aras Kargo Temsilcisi07 Mayıs 2013

    merhaba, konu hususunda gerekli araştırmalar sağlanmakta olup, sonuç hususunda en kısa zamanda müşterimize bilgilendirme sağlanacaktır. Saygılarımızla. www.araskargo.com.tr ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön