03 Temmuz
Yorum Yap
#10622659

Aras Kargo Okunmayan Adresler, Şube Şube Dolaşan Kargolar.

Adresi her seferinde belki bu kez doğru okunur diye değiştirerek yazmama rağmen yine yeniden canı nereye isterse o şubeye gönderen, asla ve asla yazılan adresleri okumayan kargo. Kapımın önünden defalarca geçip yine şubeden şubeye taşınacak kargom küçücük şehirde. Keşke size mecbur olmasam.

Dilara 91 Okunma

Cevaplar

 • Dilara04 Temmuz

  Adresi okumadıkları için Aydin da kargomu yanlış şubeye gönderen, aynı il içerisindeki diğer şubeye aktarım yaparken kargomu önce İzmir e taşıyıp, sonrasında ise Allah'a emanet eden firma. Sonra arıyoruz açmıyorsunuz diyorlar. Ben kime ne anlatacağım.

 • Dilara03 Temmuz

  Kargo takip diye bir sistem var ben size nasıl istediğimde ulasamiyorsam siz de bana ulaşamayacaksınız. Her hafta, her gönderide varis merkezi hatası vererek 3 şube gezdirilen kargocularla muhatap olmak istemiyorum. Sadece hakkim olan şikayeti yazacağım.

 • Aras Kargo Temsilcisi03 Temmuz

  Merhaba,                                         Müşterimizin iletmiş olduğu bildirime istinaden, irtibat bilgilerinden kendisine arama gerçekleştirdiğimizi ancak ulaşamadığımızı iletir, alternatif bir GSM numarası iletmesi halinde yeniden bağlantı kurmaya çalışacağımızı bildiririz. Bununla birlikte, müşterimize sms yolu ile bilgilendirme yapılmış olduğunu bilmenizi isteriz.   Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

 • Dilara03 Temmuz

  Yine otomatik mailler.

 • Aras Kargo Temsilcisi03 Temmuz

  Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler