01 Kasım 2016 #6830706

Aras Kargo Neden Hala Kargom Teslim Edilmedi?

26.10.2016'da gönderilen kargo hala tarafıma teslim edilmediği gibi şubeye ulaşamıyorum bir türlü. İki gün içinde ulaştırma sözü veren kargonun bu denli yavaş olmasını açıkçası çözemedim. Bir diğer konu ise kargonun 4 gündür şubeye teslim edilmek üzere yolda olması. Şube telefonlarına çıkan kimse yok. Müşteri hizmetleri iki kez şikayet kaydımı aldı acil teslimat ve dönüş yapılacak dendi. Ne teslimat var ne de dönüş. Kargomu kaybettiler de benden mi saklıyorlar anlamadım doğrusu!

Gökhan 54 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan03 Kasım 2016

    Evet gerçekten çok yardımcı oldunuz. Öyle ki kargo görevlisi kargoyu teslim etmek için beni kapıya kadar çağırdı. Üstüne üstlük bir de benden fazla ücret almışlar. Dahası bunu farketmelerine rağmen tarafıma dönüş yapıp bir yanlışlık olduğunu söyleme ve ücreti iade etme nezaketinde bile bulunmuyorlar. Dahası ben durumu farkettikten sonra dahi bir özür bile dilemeden fazla alınan parayı iade etmek için şubaya çğırıyor gittiğimde de hala bana inanmayan şube görevlisi benden kanıt istiyor. Neyse ki oradaki şoför dün yanlışlık olduğunu ve ücreti fazla aldıklarını söylüyor bunun üzerine şube çalışanı ücret iadesini yine eksik yapıyor ve özür dahi dilemiyor. Bu yaşadıklarımdan sonra Aras Kargo mu önünden bile geçmem.

  • Aras Kargo Temsilcisi01 Kasım 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön