31 Ekim 2016 #6809299

Aras Kargo Müşteriye Saygısızca Muamele

604***535 no.lu kargo evde olmadığımızdan cuma günü teslim edilemedi. Ertesi gün Gölcük şubeden teslim alabileceğimiz söylendi 18:00' a kadar. 1800 'de şube önüne geldiğimde, kapının kapalı olduğunu ve içeride 2 bayan ve bay olduğunu gördüm. Kapalıyız işareti yaptılar. Telefonla aradınız dedim saat henüz 18:00, bir zarfım vardı alacağım dedim. Bu sefer bağırarak kapalıyız dedi. Kapıyı açar mısın, müşteriyle nasıl konuşuyorsunuz dedim. Asıl bomba cevap o zaman geldi: bağırırım dedi.


Bu konuşmayı kilolu bayan yaptı. Diğer bayan zaten müdüreydi zannedersem. Oradaki bay kapıyı açtı ve "yarın resmi tatil olduğundan kapalıyız abi" dedi. Müdüre olduğunu zannettiğim diğer bayan saygısızca o bayı geri çekti ve kapıyı yüzüme kapatıp kilitledi. Yaptığınız terbiyesizlik, sizi şikayet edeceğim dedim. İstediğin yere şikayet et dedi. Bu cesareti nasıl verdiniz bu insanlara aklım almıyor.

Mesut 48 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön