15 Eylül 2015

Aras Kargo Müşteriye Kötü Muamele

Cuma günü aldığım ürün aynı gün kargoya verildi ve kargoya göre cumartesi gelinmiş ben bulunamamışım. Bunu da kargo takibinden öğrenir öğrenmez pazartesi sabahtan aradım ve belediyede çalıştığımı mesaimizin akşam 5'e kadar olduğunu söyledim. Benim isteğim mesai saatleri içinde herhangi bir saatte getirmeleri bana efendim saat veremiyoruz diyorlar.

Sanki ben şu dakika şu saat getir demişim gibi 8 saat aralık veriyorum insaf. Sonuç pazartesi bence gelmediler çünkü olmayacağımı bildirmeme rağmen gelecek kadar saf değillerse gelmediler ve bu gün beni arıyorlar efendim iki kere adresinize geldik sizi bulamadık ürününüzü buradan alın. Siz dedim benimle dalga mı geçiyorsunuz? Evet deyip tel kapattı.

Yusuf 48 Okunma

Cevaplar

 • Yusuf17 Eylül 2015

  Korktuğum başıma geldi bana dönüş yapmadan aradık mesai saatleri içerisinde getirme sözü veremiyoruz dedik diye not düşmüşler. Ben bunu çağrı merkezinden öğreniyorum. Ama ben aranmadım dediğimde de mehmet ismindeki çağrı merkezindeki eleman a evet aranmış ama sürekli telefonu meşgul notu düşülmüş ben hayatımda bu firma kadar kötü yönetilen bir firma görmedim.

 • Yusuf16 Eylül 2015

  Kortktuğum başıma geldi bana dönüş yapmadan aradık mesai saatleri içerisinde getirme sözü veremiyoruz dedik diye not düşmüşler. Ben bunu çağrı merkezinden öğreniyorum. Ama ben aranmadım dediğimde de mehmet ismindeki çağrı merkezindeki eleman a evet aranmış ama sürekli telefonu meşkul notu düşülmüş ben hayatımda bu firma kadar kötü yönetilen bir firma görmedim.

 • Yusuf16 Eylül 2015

  Aras kargodaki sıkıntı anladığım kadarıyla şubeyle sınırlı değil saat 3 e geliyor hala bana dönüş olmadı herhangi bilgilendirme yapılmadı. Kargo durumuna internetten bakıyorum dağıtımda gözüküyor korkuyorum üçüncü kez saat 5 ten sonra getirip uğrandı not bırakıldı deyip beni çileden çıkartacaklar.

 • Aras Kargo Temsilcisi15 Eylül 2015

  Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön