10 Ekim 2016

Aras Kargo Müşterisi Umrunda Değil

İstanbul içerisinde taşınan kargom, kendi hatanızla, kristal şubesi yerine tam olarak 650m mesafede bulunan Orkide şubesine gönderilmiş. İnsani hatadır olabilir. İnsani olmayan tarafı, hata bizden kaynaklandı diyerek müşteriye veya 650 m ötede bulunan şubeye teslim etmek yerine, transfer merkezine geri gönderip, transfer merkezinden tekrar Kristal şubesine yönlendirmek müşteriyle alay etmektir. Hiç olmadı müşterinizi arar şubeden teslim alma seçeneği sunarsınız.


Bu sorun, iki şubeniz arasında eminim defalarca yaşanmış, defalarca da şikayet almışsınızdır, müşteri şubenizi değil sizi tanır.Bugün 3. gün bitti ve 2 gün önce kargo birkaç yüz metre yakınıma kadar gelmişken kargo ortada yok, bu kargoyu bir hasta bekliyor. Hoş, köpeğimin maması da olsa bunu yapmaya hakkınız yok. Benim için artık çözeceğiniz bir şey yok, insanlar okuyup müşterisi Aras'ın ne kadar umurunda olduklarını bilsinler.

Uğur 211 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi10 Ekim 2016

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön