Toplam çözüm sayısı
..
Aras Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Gamze'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

  • profile
1 Destekçi

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri İşlevsiz

197görüntüleme
Gamze
Gamze 20 Ocak 12:46

Trendyol'dan aldığım bir ürünün iadesi için bana tek seçenek olarak Aras Kargo verildi. Ürün ağır olduğundan pazartesi günü Aras Kargo'yu arayarak adresime kurye talebinde bulundum ve görevli kuryenin salı sabahı 9.00-12.00 arasında paketi alacağını bildirdi. Kurye salı bütün gün gelmeyince yeniden aradım, görevli şubeyi yeniden bilgilendirdiğini söyledi. Çarşamba sabahı Aras Kargo görevlisi başka bir gönderi getirdiğinde kendisinden paketi almasını rica ettim ama görevli "bana şube bildirim yapmadığı için alamam" deyip gitti. Aras Kargo'nun bir gönderiyi alması için kaç kez aranması gerekiyor?

Aras Kargo Logo
Aras Kargo20 Ocak 12:52

Merhaba, Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebinizi değerlendirmeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Sevgilerimizle, Aras Kargo www.araskargo.com.tr 444 25 52

Gamze
Gamze20 Ocak 22:33

Bugün Aras Kargo'nun iki ayrı kuryesinden iki paket teslim aldım, ama iade gönderim hala duruyor. Yani sorun zamansızlık değil, kuryeler adresime geliyor, ama anlaşılan ücretsiz iade olduğu için paketi almıyorlar. Yarın konuyu Trendyol'a ileterek sorunu çözmelerini isteyeceğim, zira tek seçenek olarak Aras Kargo'yu veren Trendyol.

Gamze
Gamze21 Ocak 17:53

Bugün üçüncü gün bitti ve Aras Kargo gönderiyi almadı, sanırım yerel şube ücretsiz iade olduğu için teslim almak istemiyor. Aras Kargo çağrı merkezini aradığımda ise "yoğunluk" bahane edildi, oysa iki günde üç kez Aras Kargo görevlileri gönderi getirdi, ama hiçbiri paketi almayı kabul etmedi. Aras Kargo ile çalışan hiçbir siteden bir daha alışveriş yapmam, alışverişi eziyete dönüştürüyorlar.

Gamze
Gamze22 Ocak 14:57

Bugün dördüncü gün, koli kapıda bekliyor ama Aras Kargo almıyor. Ücretsiz iadeleri adresten almadıkları söylentisi doğruymuş. İki gün sonra iade kodunun süresi dolacak ve yeni kod almam gerekecek. Aras Kargo ülkenin açık ara en kötü kargo firması, bundan sonra boykot edeceğim.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler