31 Temmuz 2015

Aras Kargo Mogan Şubesinin Rahat Tavırları!

Çalıştığım ve ikamet ettiğim yer şehir merkezine uzak bir kampüs. Mecburen kargolarda adresi lojman adresi vermek durumundayız. Kargocu gelir, güvenlik arar ulaşır biz de ikametgaha geçeriz (en fazla 5.dk) kargo aracı lojmana gönderilir, kargo teslim alınır. "Mogan" şubesi personeli kargoyu teslime gelir, telefonla arar, uygun olmadığım ve telefonun çekmediği yerde olduğum için reddederim, peşinden güvenlik görevlisi dahili hattan ulaşır kargo bildirimi yapar, lojmana geçerken, (3. dk) sonra beni arayan kargo numarasını ararım telefon açılmaz, peşine güvenli bana mobil telefondan ulaşır, kargocu beyefendinin gittiğini söyler. 15:00 lojmana geliş, 15:03 teslim etmeden geri gidiş.

Fırat 92 Okunma

Cevaplar

  • Fırat03 Haziran 2017

    Aras Kargo'nun ayı şubesinin tavırlarında değişen bir şey olmadı. Aynı sıkıntılar yaşanmaya devam etti. Böyle rezalet görülmedi.

  • Aras Kargo Temsilcisi31 Temmuz 2015

    Merhaba; Konu tarafımıza da yansımış olup ilgili birimlerimize iletilmiştir, gerekli incelemeler yapılarak sonuç hakkında müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön