31 Ağustos 2013 #1986167

Aras Kargo Memnuniyetsizlik Taşıyor!

27 Ağustos'ta tarafıma gönderilen kargom 28 Ağustosta Urla şubesine gelmiş olmasına rağmen bugün getiriyoruz yarın getiriyoruz diyerek akıllarınca oyalamışlar, müşteri mağduriyeti ve memnuniyetsizliği yaratmışlardır.2 gün telefonla akıbetini sorduğumda bugün kesin gelecek demişlerdir.


Daha sonra telefonlara bile cevap vermeme nezaketsizliğini göstermekten kaçınmamışlardır.Üstelik kargomun önemli ve acil olduğunu söylememe rağmen şu ana kadar tarafıma ulaşmamıştır. Aras Kargo sloganını "Önem Taşır" yerine "Müşteri memnuniyetsizliği taşır" olarak değiştirirse sanırım daha doğru olur.

Levent 65 Okunma

Cevaplar

  • Levent31 Ağustos 2013

    Konu Aras Kargo tarafından kendi yönlerinden tek taraflı değerlendirilmiş şubelerinden aldıkları yanlış ve yanlı bilgilerle müşteri memnuniyetsizliği ve mağduriyeti yaratmışlardır.Adresim Belediye tarafından resmi olarak verilmiş posta adresi olup bugüne kadar Aras Kargo dışındaki tüm kurum ve kuruluşlarla iletişimim bu adresten sorunsuz sağlanmıştır.Müşteriyi mağdur eden müşteri memnuniyetini sağlayamayan ve savunmacı davranışlar gösteren kişi ve kuruluşlar değişim ve gelişim gösteremediklerinden rekabetçi ortamda hiçbir zaman tercih edilen olmamışlardır.

  • Aras Kargo Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Merhaba, Levent Bey'e yazılı bilgilendirme yapılmış olup; müşterimizin ilgili kargosu adres yetersizliği nedeni ile teslim edilememiş birim ile iletişime geçmesine istinaden alınan bilgiler doğrultusunda mobil alana teslimata götürülmüştür. yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdiniz de Levent Beye bir kez daha iletir, işbirliğinin devamını dileriz. Saygılarımızla, Aras Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü Tel: 444 25 52 www.araskargo.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön