13 Mayıs 2013 #1795420

Aras Kargo Malzemeyi Eksiksiz Aldığımı Söylemiş!

Çalışmış olduğum firmama tedarikçilerimizden kargoyla malzeme geldi. Kargo personeli 2 teneke kimyasaldan bir tenekesini teslim etti, diğer teneke patladığı için tutanak tutup geri gönderileceğini söyledi. Kargo tesliminde imza atarken sadece teslim aldığım kargonun imzası mı diye sorduğumda 'evet diğerine tutanak tutup göndereceğiz' diye cevap aldım ve imza attım. Ürünü gönderen firmayla görüştüğümde benim malzemeyi eksiksiz aldığımı söylemiş Aras kargo Kütahya şubesi.


Kendilerine bir hafta boyunca aramama rağmen zor ulaşabildim ve konuyu araştırıp döneceklerini söylediler. Genel merkezine şikayette bulundum ama ne arayan var ne de soran. Bir daha asla bu firmayla çalışmayacağım.

Emre 48 Okunma

Cevaplar

  • Emre18 Mayıs 2013

    Aras kargo müşteri ilişkileri defalarca arama rağmen keşke ben buraya yazana kadar benimle görüşme sağlayabilseydi. Ayrıca halen konuya bir çözüm bulunmuş değil. Patlayan kimyasal tenekeyi teslim almam için getirmişler,bende bu şekilde teslim alamayacağımı söyledim. Şubede tutanak tutup imzalatmaya getireceklerini söylediler 4 gün oldu hala gelen yok. 30 Nisan'da gönderisi yapılmış bir kargonun sorunu 18 günde çözülemiyorsa, yorumunu sizlere bırakıyorum.

  • Aras Kargo Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Merhaba ; Müşterimiz ile görüşülmüş olup şikayeti ile ilgili gerekli araştırmalar sağlanmaktadır.Sonuç bilgisi en kısa sürede müşterimize verilecektir. ARAS KARGO A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön