Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Aras Kargo Mahmutlar Şube Ve Personel Sorunu

Şefika
22 Mayıs 15:17
249

Aras Kargo Alanya Mahmutlar şubesi kurye ve personelinin davranışları ve işlerine olan ilgisizlikleri sebebiyle sorun yaşamaktayım. Bir hafta arayla aynı sorunları yaşamak can sıkıcıdır. Kargo teslimat bilgilerinde 'durak durak takip edin' şeklinde mesaj alıyorum. Linke tıkladığımda kuryenin Sarısoy Restoran önünden hareket etmediğini, tüm gün orada beklediğini görüyorum. İlk sefer şubeye gittiğimde, personel sistemi güncelleyemediklerini ve elektrik kesintisi olduğunu belirtti. O gün kargom 'yoğunluk gerekçesiyle teslim edilmedi'. Ertesi gün yine dağıtıma çıktı ama yine kurye aynı restoran önünde bekliyordu. Gelmediğini görünce gidip kargomu kendim aldım. Bugün yine aynı sorunla karşılaştım. Şubeyi aradığımda, kuryenin yine aynı restoran önünde olduğunu söyledim. 'Canınız isterse gidin oradan alın, istemezseniz bekleyin' dediler ve telefonu kapattılar.

22 Mayıs 15:17 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, müşteri temsilcimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Sevgilerimizle, Aras Kargo

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Aras Kargo Kuryesi Tarafından Tehdit Edildim

Eren
24 Kasım 2023 22:15
750
1

Aras Kargo Kargo Adresten Teslim Alma

Nevin
16 Kasım 2023 11:21
407
4
Çözüldü

Aras Kargo Gölcük Şubesi Ve Kuryesi İşini Düzgün Yapmadı!

Emine
23 Ekim 2023 20:36
1.430
"Bu sabah müşteri hizmetleri tarafıma dönüş sağladı. Öncelikle Hatice hanım'a son derece nahif ve çözüm odaklı yaklaşımı için çok teşekkür ederim. Tavrı ve üslubu çok güzeldi doğrusu 🤗 Beni aramasından kısa sonra kargolarım adresime teslim edildi. Hatice hanım gün içerisinde benimle yakından ilgilendi ben çok memnun kaldım teşekkür ediyorum 🥰"

Aras Kargo Kurye Aramadan Çekip Gitmiş

Cem
21 Ekim 2023 13:02
56
1

Aras Kargo Setbaşı Şubesi Teslim Edilmeyen Kargo

Gülce
15 Eylül 2023 19:18
375
Aras Kargo Setbaşı Şubesi Teslim Edilmeyen Kargo
Benzer Şikayet Yaz