04 Mayıs 2017
Yorum Yap
#8326630

Aras Kargo Mağdur Etmeye Devam Ediyor!

Bugün internetten yaptığım alışveriş sonrası gelen yanlış, saçma sapan, alakasız ürünü Aras Kargo Bursa Başaran şubeyi arayıp, kişilerin art niyetli olduğunu söylememe rağmen, tüm detaylarıyla anlatmama rağmen ne kargoyu getiren arkadaş ne de şubeyi telefonla arayıp mağduriyetimi dile getirdiğim bayan yardımcı olmadı. Bana ısrarla karşı tarafla görüşmeniz gerek dendi. Hiçbir şekilde ulaşamıyorum zaten, kargosunu iade etmek istiyorum diyorum, yapabileceğimiz bir şey yok deyip kapamak kolay geliyor. Halbuki yapabileceğiniz bir şeyler var, kendi yakınınızın başına gelse yapacak öyle güzel şeyler bulursunuz ki. Yardımsever tavrınızdan ve müşteri memnuniyetinizden ötürü tebrik ederim Aras Kargo, milleti mağdur etmeye devam!

Aslıhan 80 Okunma

Cevaplar

  • Aslıhan11 Mayıs 2017

    Aras Kargo; furkan erzem- erzem butik - bu adam Instagram'dan milleti dolandırıyor ayakkabı siparişlerine plastik ayakkabıları sizin kargo şirketinizle gönderiyor, isminizi bence karalıyor. Konu hakkında lütfen birseyler yapın, bu dolandırıcılığın bir parçası olmak (bilerek ya da bilemeyerek) size hiç yakışmıyor.

  • Aras Kargo Temsilcisi05 Mayıs 2017

    Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler