Aras Kargo Kurye Teslimat Yapmak İçin Ana Yola Kadar İnmemi İstedi

Kübra Kübra28 Kasım 2020 17:03

28 Kasım Cumartesi günü Çınarcık şubeye bağlı çalışanınız beni +90 (532) **** 66 numaratelefondan arayarak teslimat için aşağı inmemi söyledi. Bende tamam diyerek binanın önüne indim. Kimseyi göremeyince aranan numaraya geri dönüp nerede olduklarını sordum. 10 dakikadır beni beklediğini söylediler. Zaten beni arayalı 1 dakika olmuştu. Ana yolda a blokun önünde bekliyorlar, ama adreste de yazdığı gibi ben b blokta oturuyorum. Telefonda doğru binayı tarif ettim ama gelmeye üşenerek biz burada bekliyoruz ana yola inin tarzı cevap verdiler. 

Zaten binaya çıkmıyorsunuz virüsü bahane ederek onu anladık ya iki adım gidip bina önüne bari gitmeye zahmet edin daha önce 4 kargom zaten iade oldu sebepsiz yere sizin yüzünüzden ödediğimiz kargo paraları ile maaşlarınız alıyorsunuz. Sizin göreviniz kargoyu alıcıya teslim etmek onu da yapmıyorsunuz. Siz zahmet etmeyin isterseniz, biz şubeye kadar gidip alalım siz keyfinize bakın. 

Bağırış çağırış kavgayla zorla binanın önüne geldi onda bile saygısız tavırlarıyla kargoyu teslim etti ne biçim bir şubesiniz siz ya hizmet kalitesi diye bir anlayış yok. Türkiye'de en kötü çalışan şube sizsiniz. Çalışanlarınızı mı değiştireceksiniz şubeyi mi kapatacaksınız ne yapacaksanız yapın. İnsanlarda sizin gibi hayat mücadelesi veren hizmet sektöründe çalışan indirim takip edip bütçesine uygun alışveriş yapmaya çalışan bireyleriz sizin bir de sizin keyfinize göre çalışma şekliniz ile uğraşıyoruz ayıp.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Aras Kargo Logo Aras Kargo 30 Kasım 2020 12:06

Merhaba, Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebinizi değerlendirmeye aldık. En kısa süre içinde konuyu detaylı inceleyerek size bilgi vereceğiz. Sevgilerimizle, Aras Kargo www.araskargo.com.tr 444 25 52

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler