31 Ekim 2016 #6816589

Aras Kargo Kurye Acık Ve Hasarlı Paket Bıraktı Kaçtı!

Marmaris Aras Kargo N11'den aldığım 2 mini dolabın 1 tanesini hasar almış ve kolinin kapağı açıkmış, bana da teslim etmeyip elemana 18 yaşından küçük birine imza attırmışlar. Dalgınlığıma gelmiş ve hasarlı ürünü açmamış kaçarcasına uzaklaşmış açtığımda ise dolap göçmüş şaşırdım. Aradım 10 dk sonra tutanak tutmadılar. Gün içerisinde 2 saat boyunca arka arkaya Marmaris şubeyi aradım meşgule almışlar telefonu, sonra araya bayram girdi.


İşlerimde yoğun ve Marmaris'e 1 saat uzaklıkta bir yerde oturuyorum çok uğraştım. Belki 10 yeri aradım müdüre kadar Marmaris'in müdürüne ulaştım sonunda dinledi. ''Yardım ederim'' dedi gittiğimde hamileyim 8 buçuk aylık tam 2 buçuk saat tutanak bekledim. Onu da vermeyeceklerdi. Müdür gelecek telefonu burada kalmış gibi ve ürünleri kabul etmediler. Tüketici haklarına gideceğim bir çözüme ulaşamazsam!

Selin 142 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön