23 Haziran
Yorum Yap
#10591186

Aras Kargo Konya Mevlana Şubesi Çalışanlarının Sorumsuzluğu!

N11'den 08.06.2018'de aldığım 8230666148783 no.lu kargom TV ünitesi adrese teslim olarak sipariş verdim. Ürünüm Konya Mevlana Aras şubesine gelmiş fakat 3 gün boyunca herhangi bir bilgilendirme telefonu alamadım. Adresime teslim edilmediği için Kargo takip numaramdan kontrol ettim. 3 gündür tüketici kabul etmediği için teslim edilememiş konumundaydı. Kargoya gittiğimde Konya merkezde olan mahalleye hizmetlerinin olmadığını belirttiler. Ürünü alırsanız alın almaz iseniz geri iade gidecek şeklinde kaba tabirler kullanıldı. Ben de mağdur oldum ürünü taşıyacak aracım yoktu sırf adrese teslim olduğu için sipariş vermiştim bana bilgi verilmediği için sırf kargoyu alabilmek adına ücretle araç tuttum. Kargonun beni arayıp adrese teslim edilemeyeceği bilgisini vermesi gerekiyordu. Ben kargo şubesine gidene kadar onların beni arayıp haber vermeleri gerekirdi, adrese teslim olması gereken bir üründü.

Ezgi 576 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi25 Haziran

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi23 Haziran

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları