16 Mart 2013 #1690035

Aras Kargo Koca Dolabı Tek Elamanla Yolladı!

İnternet aracılığıyla demonte halde gardolap aldım.Araskargo ile yollandı.Kargo elamanı kapıdan beni aradı.Kargonuz aşağıda ama bu çok büyük bir paket ben taşıyamam,gelin yardım edin beraber taşıyalım.Önce anlamadım ne saçmalıyor diye.Aşağı indim üstünde ArasKargo bile yazmayan gri bi transit minibüs ve tek bi elaman.Kutuyu yere zorla indirmiş bekliyo.


Dedim "ben bunu taşımak zorunda değilim desem ne yapacaksın?" Cevabı:"O zaman ya apartman kapısına bırakırım ya da geri götürürüm"oldu.Dedim böyle saçmalık olur mu?Prosedür buymuş efendim.Adama yardım ederek kapıya çıkardım.Bu nasıl bi prosedürdür olacak iş değil.Ben olmasam,hamile eşim mi taşıyacaktı o kutuyu? Niye 2 kişi getirmez bu gönderiyi?

Çağrı 80 Okunma

Cevaplar

  • Çağrı17 Mart 2013

    Kargo firmaları bu taşıma konusundaki işleyişlerini ve kurallarını bir daha gözden geçirmeliler.Aynı ürünü yaşlı bir teyze ya da yalnız bir kadın alsa ne yapacaksınız yine aşağı inin de yardım edin mi diyecek elamanlarınız. Cevabınız tatmin edici değil.

  • Aras Kargo Temsilcisi16 Mart 2013

    Merhaba, Konu tarafımıza e* mail yoluyla gelmiş olup Müşterimize - e mail yoluyla bilgilenidrme yapıldı ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön