sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Aras Kargo Kırık Halde Geri Gelen Ürünüm!

Berker Berker10 Haziran 2014 14:27

Sopsy internet sitesi üzerinden bir resim işimi alan kişiye Esenyurt'a Aras Kargo üzerinden Şair Nedim Şubesi Beşiktaş'tan 4091061927865 takip numarasıyla bir kargo gönderdim.

Kargom bubble sarma ambalajı ve streç filmle kaplı şekildeydi. İade olmuş, Alıcı kırık olduğu için geri göndermiş. Bugün (10 Haziran) ortadan ikiye kırılmış bir şekilde iade geldi. Sordum, ne ödemesi geri veriliyor ne de işin kendisine gelen masrafı Aras Kargo şirketi üstleniyor bütün olan bana oluyor.

Hiçbir şekilde böyle bir süreçte yardımcı olunmuyor zarara giriyorsunuz. Büyük bir mağduriyet söz konusu. Böyle alınmaması lazımdı deniyor ve geri almazsanız işler imhaya gönderiliyormuş. Dilekçe bile verilemiyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Berker 16 Haziran 2014 10:36

Aras Kargo konuyla ilgili geri dönüş yapmadıktan sonra müşteri hizmetlerini de aradım. Durumu anlattım şikayet raporu oluşturuldu. Hiçbir tüketicinin memnun kalmayacağı birşekilde copy paste bir mesaj geldi. Üzgünüz birşey yapılamaz gibisinden. Kimse aramadı bile çünkü dinleyince hak veriyorlar aslında durumu. Böylece Aras Kargo müşterisini ne kadar ciddiye almadığını ve dinlemediğini göstermiş oldu. Öte yandan benzer durumda karşılaşan insanların insiyatif kullanarak bazı şubelerden kırılan eşyalarının ödemesini geri aldığını duydum iyice üzüldüm. Şubede söylenen günde biz 38000 tane kargo taşıyoruz lafını düşünüyorum hani sizle mi uğraşacağız der gibi sonra Logonun altında yazan ÖNEM TAŞIR sloganına bakarak ironiyi bütünüyle gördüm. Zamanında Aras Kargo için reklam filmine tasarım desteği bile veren bir insan olarak bir daha kullanmayacağımı tüm çevremi de uyaracağımı bana atılan maildeki gibi "üzülerek" belirtmek isterim.

profile-icon Berker 11 Haziran 2014 14:03

Merhaba, Kimse konu ile ilgili geri dönüş yapmamıştır. Bilginize, teşekkürler

Aras Kargo Logo Aras Kargo 10 Haziran 2014 14:44

Merhaba; Konu ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, gerekli incelemeler yapılarak müşterimize bilgi verilecektir. Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ www.araskargo.com.tr 444 25 52

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler