13 Kasım 2015

Aras Kargo Kırdığı ve Tutanak Tuttuğu Ürünün Bedelini Karşılamıyor

Aras Kargo'nun müşterisiyiz ve müşterilerimize sattığımız ürünleri bu firma aracılığı ile gönderiyoruz. Ancak Aras Kargo'nun müşterileriyle dalga geçen bir hizmet yaklaşımı var. Ürünü teslim alırken hiçbir sorun yok (oysaki ürünün adı ve ne tarz bir ürün olduğu faturada yazıyor). Başka bir müşterinin demir yığını kolisini gitarın üzerine atıp kırıldıktan sonra 444 müşteri hizmetleri "Biz Aras Kargo olarak kırılabilecek olan ürünleri taşımıyoruz zaten. Siz teslim ettiğiniz için kırılan ürünü biz tazmin edemeyiz" şekliden dönüş yaptılar.


1 - Madem kırılacak ürünü taşımıyorsunuz, neden teslim alıyorsunuz?
2 - Bana taşıdığınız bir ürün söyleyin ki, üzerine demir attığınızda kırılmasın.

Ali 28 Okunma

Cevaplar

  • Ali16 Kasım 2015

    Aras Kargo olarak taşıdığınız bütün ürünler kırılabilir kapsamında olduğu halde, kırılabilen ürünleri taşımıyoruz diyorsunuz. Komik bir yaklaşım. Aslında şöyle demeniz lazım. Biz size iş ortağı oluruz ama, bakmayın böyle dediğimize. İlk başımız ağrıdığında sorumluluk kabul etmez, sizi hemencecik satıveririz.

  • Aras Kargo Temsilcisi16 Kasım 2015

    Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Ali16 Kasım 2015

    Aras Kargo ile müşterimize bir ürün gönderdik (Duvar Saati). 24 saatlik mesafeye 10 günde götüremedikleri için müşteri ürünü almaktan vazgeçti ve teslim almadı. Sonrasında nizami bir şekilde paketlediğimiz ürün, dağılmış bir halde geri geldi. Aras Kargo şubesi ve müşteri hizmetleri ise, sağlam teslim ettiğimiz ürünü, em müşteriye ulaştırmadılar, hem de kırılmış ve kolisi yırtılmış, parçalanmış bir şekilde bize geri getirdi. Ürünü teslim almadık, ama tazminde etmiyorlar. Aras Kargo işin kolayını bulmuş. Biz kırılacak ürün taşımıyoruz. Hastaneye sağlam giren, ölü çıktı gibi bir durum bu. Sağlam verdiğimiz paketi darmadağın ve kırık halde geri getirip bizi zarara uğrattınız. Aras çalışılmaz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön