21 Haziran 2018
Yorum Yap
#10584781

Aras Kargo Kestel Şubesi İşini Düzgün Yapmıyor!

Aras Kargo Kestel şubesi sabah saatlerinde paketimi gün içinde teslim edeceğine dair mesaj attı. Bütün gün evde durdum. İnternet üzerinden kargo takibi yapmak istediğimde site hep hata verdi.


Akşam girdiğimde ise sitede yanlış eksik adres yazdığını gördüm. Şubeyi aradım çok yoğun olduklarını yarım saat sonra aramam gerektiğini söylediler. Bir saattir arıyorum telefonları meşgule veriyorlar. Ulaşamıyorum. Adres yanlışsa eksikse neden aranıp sorulmadı merak ediyorum. Kargo hizmetinden memnun kalmadım. Bir daha çalışmayacağım Aras Kargo ile.

Hüsniye Hüsniye 74 Okunma

Cevaplar

  • Aras Kargo Temsilcisi22 Haziran 2018

    Merhaba,                                         Müşterimizin iletmiş olduğu bildirime istinaden, irtibat bilgilerinden kendisine arama gerçekleştirdiğimizi ancak ulaşamadığımızı iletir, alternatif bir GSM numarası iletmesi halinde yeniden bağlantı kurmaya çalışacağımızı bildiririz. Bununla birlikte, müşterimize sms yolu ile bilgilendirme yapılmış olduğunu bilmenizi isteriz.   Saygılarımızla ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

  • Aras Kargo Temsilcisi21 Haziran 2018

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler