Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Aras Kargo Kendi Hatasını Bana Çektiriyor

Seyfi
28 Mart 09:53
179
Seyfi'nin Teşekkür Mesajı
“Müşteri temsilcisinin yaklaşımı ve çözüm odaklinolmasi çok iyi. Teşekkürler...”

Trendyol'dan bir ürün aldım. Aras Kargo ile gönderdiler. Normalde 1 günde gelecek kargo 1 hafta oldu gelmedi. Sebebini araştırınca başka şubeye gitmiş sonra bana dağıtım yapacak şubeye göndermişler. Beni şube beni aradı kargonuzu gelip alın diye. Ben de adrese teslim olan kargoydu niye getirmiyordunuz deyince yanlış şubeye gitmiş o şubede buraya şube teslim diye yönlendirmiş. İyi de o sizin hatanız neden ben sizin hatanız yüzünden perişan olayım. Kısaca kargomu getirmediler. Aras Kargo iyice bozuldu diyorlardı da inanmıyordum ama doğruymuş.

Aras Kargo Kendi Hatasını Bana Çektiriyor
Aras Kargo Kendi Hatasını Bana Çektiriyor
28 Mart 09:53 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Talebiniz ilgili birimlerimiz ile paylaşılmış olup, müşteri temsilcimiz en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır. Sevgilerimizle, Aras Kargo

Seyfi
28 Mart 17:23
Aras Kargo Kendi Hatasını Bana Çektiriyor

Maşallah çok güzel hallettiniz kargo siz aradıktan sonra iade olarak geri gidiyor. Büyük kargo bilmem ne diye boşuna kendinizi övmeyin. Gerçekten yazık.

29 Mart 11:02

Değerli Müşterimiz ; Paylaşmış olduğunuz geri bildiriminize ilişkin tarafınızla telefon numaranız üzerinden iletişime geçilmiş olup çözüme yönelik işlemler hakkında bilgilendirme yapılmıştır.Bizlere her türlü konuda , diğer çözüm kanallarımız olan 444 2552 Müşteri Hizmetleri aracılığı ile ya da www.araskargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak da ulaşabilirsiniz. Sevgilerimizle, Aras Kargo

Seyfi
29 Mart 11:05

Müşteri temsilcisinin yaklaşımı ve çözüm odaklinolmasi çok iyi. Teşekkürler...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Aras Kargo Şube Şikayetleri

5
Çözüldü

Van Aras Kargo Kargo Teslim Etmiyor

Seval
22 Mayıs 18:31
163
"Aras Kargo genel merkezi arayarak sorunu doğruladı ve gerekli uyarıları yapacaklarını söyledi. Umarım bir daha yaşanmaz. Teşekkürler..."
1

Aras Kargo İletişim Merkezi Çözüm Bulamıyor

Tuğba
23 Şubat 15:26
277

Aras Kargo Yanlış Desi Girişinden Dolayı Oluşan Mağduriyet

Togay
08 Şubat 13:35
248
Tüm Aras Kargo Şube Şikayetlerini Gör
Benzer Şikayet Yaz