23 Ekim 2017
Yorum Yap
#9716946

Aras Kargo Kendi Adıma Gelen Paketi Tanımadığım Birine Teslim Etmiş!

17.10.2017 tarihinde Colin's'ten Aras Kargo'ya verilen montum 19.10.2017 tarihinde tanımadığım bir şahıs tarafından teslim alınmış. Alıcı ben olmama rağmen nasıl oluyor da kargomu bir başkasına teslim edebiliyorlar! Ankara Gölbaşı Mogan şubeyi defalarca aramama rağmen ne hikmettir ki açan olmuyor. Üstelik teslim alan kişiyle aynı mahallede bile değiliz. Belki mont çok önemsenecek bir şey değil ama biz bu kargo şirketiyle özel eşya ve belgelerimizi de gönderiyoruz. Canlı destekleri ilgisiz şubedekiler bilgisiz. Mogan şubeye gittiğim de nasıl olur teslim alan kişiyi tanımıyor musunuz dediler. Lafa bakın o kişiyi tanısam onun teslim almasını istesem onun adını yazarım. Mağduriyetimin giderilmesi bile öfkemi yitirmeyecektir. Aras Kargo'dan şikayetçiyim.

Ali 528 Okunma

Cevaplar

 • Ali24 Ekim 2017

  Daha önce kargomun başkasına verilmiş olmasından ötürü şikayette bulunmuştum. Mağduriyetimi pazartesi yani bugün itibariyle gidereceklerini söylemelerine rağmen ne ses var ne seda! Tabi telefonlar yine açılmıyor ilgisizlik hatsafhada. Aklı olan bulaşmasın bu firmaya. Zaten psikolojim normal değildi bunlarla uğraşmaktan ve sinirden daha da delirdim. Rezilsiniz!

 • Ali23 Ekim 2017

  Sabahtan beri geri döneceksiniz sizi dava etmeyen de adam değildir!

 • Ali23 Ekim 2017

  Yasal işlem başlatacağım geçiştirin siz daha.

 • Aras Kargo Temsilcisi23 Ekim 2017

  Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler