26 Ekim 2016 #6790045

Aras Kargo Kayıp Kargoyu Tazmin Etmiyor!

55 gün önce satın almış olduğum ürünü kaybeden Aras Kargo firması müşteri hizmetleri ile şube arasında mekik dokumama, fatura örneğini haftalar önce vermeme rağmen altı üstü 65 liralık ödemeyi yok 45 günlük süre var yok prosedür vs. diyerek hala yapmamıştır. Ha Aras Kargo'ya yakışıyor mu? Bence çok yakışıyor, sonuçta 65 lira büyük para değil gerekirse Aras Kargo'ya hibe ederim, başımın gözümün sadakası olur.

Serdar 219 Okunma

Cevaplar

  • Serdar01 Kasım 2016

    Merhaba Kurumsal takibinizde olan kurumsal müşteriniz ile görüşüp gerekli aksiyonları aldıran müşteri temsilciniz 1 haftada ne sonuca ulaştı acaba? Hiç. Boş Boş laf işte... Gönderici firma satıcı ve alıcı arasında irtibat kuran aracı bir kurumdur, alıcı ödemesini yapmış, satıcı ürünü göndermiş, aracı firma komisyonunu almış görevlerini yapmışlardır, bu ticarette görevini yapmayan tek kurum ürün taşıma işini bile doğru düzgün yapamayıp, ürünü kargoda kaybettiği halde 2 aydır hala tazminini yapmayan Aras Kargo firmasıdır, gerisi laf-ı güzaf, anlaşılan tazmini ancak Tüketici Mahkemesi yoluyla yapabileceğiz... Saygılarımla.

  • Aras Kargo Temsilcisi26 Ekim 2016

    Merhaba, gönderici firma kurumsal takibimizde olan kurumsal bir müşterimiz olup, şikayet gerekli aksiyonların alınması adına kurumsal müşteri temsilcimiz ile paylaşılmıştır. Müşterimize gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön