4 g
Yorum Yap
#11445759

Aras Kargo Kaybolan Ürünlerim Hala Ortada Yok!

Ben gerçekten bu kadar sorumsuzluk görmedim kargomu getiren kişi alelacele yırtık kargoyu bırakıp kaçtı. O kadarla kalsa iyi içindeki ürünlerimde eksik gönderen bayan kargoyu aradığında ise öyle bir şey olmadığını onların asla yırtık poşet yollamadıklarını söyleyip insanı itham altında bırakıp yalancı konumuna düşürüyorlar.


Şikayet ettikten sonra geri dönüş olacağı söylendi hala bir geri dönüş olmadığı gibi benden ne bir T.C. Almış ne bir imza attırmış ve Erzurum'da böyle bir şey olmadığı söyleniyor nasıl yani Erzurum'un Aras kargosunu diğerlerinden ayıran ne prosedür neyse odur yani.

Sumeyra Sumeyra 115 Okunma

Cevaplar

  • Sumeyra4 g

    Cuma günü gelen kargomu kargocu öylece kapının arasından atıp gitti ve hem paket yırtık hem de içinden ürünlerim alınmış ben bir an önce ürünlerimin bulunmasını istiyorum ve kargoyu gönderen kisi kargoyu aradığında ise onların asla yırtık paket yollamadıklarını söylemiş yani bu durumda beni itham altında bırakıyorlar ve hiçbir şekilde Erzurum Aziziye şubesi telefonlara cevap vermiyor ve benden nasıl T.C. Veya imza almadan bırakıp gide biliyorsun ama yetkililer Erzurum'da prosedür farklıymış yok efendim evde biri varsa bırakılırmış belki benim içinde çok önemli evraklarım var

  • Aras Kargo Temsilcisi4 g

    Değerli müşterimiz iletmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli aksiyonların alınması için çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. En kısa süre içerisinde tarafınıza bilgi dönüşü yapılacaktır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler