31 Ekim 2016 #6822849

Aras Kargo Kaybolan Kargo

20.10.2016 tarihinde Kumluca Aras Kargo şirketinin anlaşmalı olduğu yetkili servise cep telefonumu şarj aletini ve faturasını orijinal kutusunda gönderdim. 24.10.2016 tarihinde kargomu teslim ettik demelerine rağmen teslim edemedikleri ve kargomun kargo şirketi tarafından kaybedildiği söylendi üzerinden geçen 11 gün içerisinde hala telefonumun akıbetinin belli olmadığı ama arandığı şeklinde beni oyalayıcı şekilde bilgiler verildi. Gönderdiğim şube teslim edecek şubeyi aramamı söylüyor onu arıyorum bölge müdürlüğünü aramamı söylüyor. Hala net bir bilgi almış değilim bu süreç içerisinde cep telefonum kimin eline geçtiğini ne amaçla kullanıldığını bilmiyorum şikayetçiyim.

Alper 172 Okunma

Cevaplar

 • Alper12 Kasım 2016

  Hala beni arayıp bilgi verememeleri benim aradığımda ise telefon numaramı not alıp arayacaklarını söylemeleri bu firmanın ne kadar rezil bir firma olduğunu gösteriyor.

 • Alper07 Kasım 2016

  Bugün yine aradım Aras Kargo Müşteri İlişkilerini hala olaydan bi haberleri yok her konuştuğum kişi kayıt oluşturuyor ortada bir mağduriyet var ve mağdur olan benim ama ben aramasam peşine düşmesem firmanın beni salladığı yok 18 gün oldu hala net bir şey yok kesinlikle Aras Kargo yu kullanmayın 2 araç değiştiren 2 şube değiştiren kargo nasıl kaybolur bu telefonu birileri çaldı ama bunu nasıl bulamıyorusunuz kaç tane personel elinden geçtiği belli bunun

 • Alper04 Kasım 2016

  Tam 15 gün olmuş hala beni arayıp adam akıllı cevap verebilen olmadı Antalya Şarampol şubesi sözüm ona beni gelişmelerden haberdar edecekti. Kesinlikle ve kesinlikle tam bir fiyasko böyle bir firma görmedim 1 saatlik yola götüremediler üstüne bir de pişkin pişkin biz sizi ararız verin numaranızı üzerinden 1 ay geçmesi lazım sonra tanzim ederiz diyorlar.

 • Alper02 Kasım 2016

  Telefonumu alalı 20 ay olmuş hala garantisi bitmemiş bana telefonum tanzim edilse dahi 2. el bedeli verileceği ama bunun için faturamın olması gerektiği şeklinde genel müdürlükten bilgi verildi fakat telefonumu garantiye göndermek amaçlı kargoya verdiğim için orijinal kutusunda şarj aleti ve faturasında koydum o yüzden şu an faturaya ulaşamıyorum. Ben telefonumun kendisini olmadığı takdirde ise sıfır bedelini yani faturamda ne kadar yazıyor ise o bedelin bana ödenmesini istiyorum.

 • Alper02 Kasım 2016

  Aras Kargo Genel Müdürlüğü 17.23'de beni arıyor telefonumun bulunamadığı tanzim edileceğini ve Aras Kargo Antalya Şarampol şubesini aramamı onların benden bazı evrakları isteyeceğini söylüyor fakat 17:55'de şube aradığımda kimse bana bilgi veremiyor şube müdürü Ersin Bey konunun hala araştırıldığı numaramı alıp bana döneceklerini söylüyor Aras kargoda kimsenin kimseden haber yok. Telefonumu Kumluca'dan Muratpaşa'ya (100 km) gönderdim ve sadece iki şube el değiştirmesine rağmen nasıl kaybolduğunu hala anlamış değilim üzerinden 13 gün geçmesine rağmen hala bulunamamış olmasıda ayrıca şaşırtıcı.

 • Aras Kargo Temsilcisi02 Kasım 2016

  Merhaba, Konu hususunda gerekli araştırmalar yapılarak tespitler doğrultusunda aksiyon alınmıştır. Müşterimize Bilgilendirme yapılmış olup, yaşanan sıkıntı adına üzgün olduğumuzu sizin nezdinizde kendisine bir kez daha iletiriz. işbirliklerinin devamı temennisi ve saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

 • Aras Kargo Temsilcisi31 Ekim 2016

  Merhaba, konu hususunda ilgili birimlerimizde gerekli araştırmalar yapılmakta olup, müşterimize en kısa zamanda bilgi dönüşü yapılacaktır. Saygılarımızla. ARAS KARGO MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ 444 25 52

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön